אנו נכנסים לשער 12, קו 1, ב- 07:23 לפי שעון ישראל, 13 ליוני, 2020

שער 12 

חוסר תנועה 

שער הזהירות 

האיכות של איפוק והחשיבות של מדיטציה וחוסר תנועה בהתמודדות עם פיתוי. הכוח של שינוי תרבותי הוא המסתורין של חוסר תנועה.שחרור מודעות ברוח הנכונה

זוית ימנית  קרוס של גן-עדן 2

ראש-אל- לוקשמי

שער 12  קו  ראשון:

הנזיר   THE MONK   פרישה שיכולה להתקיים רק עם תמיכה ציבורית

עליון:  היופי וההרמוניה שאפשריים מעבר להישג הפיתוי.  הביטוי של פרישה חברתית והערך שלה כאשר היא נתמכת על ידי אחרים.


מורד:  Simon the Stylite  פרישה טוטאלית ולפעמים מגוחכת. הביטוי המגוחך של זהירות חברתית ופרישה קיצונית מקשר רגשי. 

________________________________________________________________

רבע התרבות, ממלכת דובהה
הנושא:  המטרה מושגת באמצעות הצורה 
נושא מיסטי:  מרחם לחדר 

שער 45 < שער 12 > שער 15

שער זה הוא חלק מערוץ הפתיחות, הדיזיין של היצור החברתי, והוא מחבר את מרכז הגרון (שער 12) עם הסולר פלקסוס (שער 22). שער 12 הוא חלק מהמעגל האינדיבידואלי (ידיעה)  כשמילת המפתח היא העצמה.

בשער 12 הקול האינדיבידואלי, שמשתנה בהתאם למצב הרוח ומבוטא בהטעמה, מרוסן על ידי זהירות טבעית. זהירות זו משאירה אותנו דוממים עד שמצב הרוח שלנו אומר לנו שבאמת יש לנו מה לומר וכן דרך מיוחדת ומאפשרת שינוי לומר זאת. התדר הקולי או הטון של קולנו נשמע חזק יותר מהמילים שבחרנו.

חוסר תנועה או הרהור בתפישה או ברגש עד שמצב הרוח שלנו מאפשר לנו להביע אותם באופן יצירתי למשל באמצעות שירה או מוסיקה, נותן למסר שלנו זמן להבשיל.  אלה שנושאים את השער הזה משפיעים ביותר על אחרים כזרים חשובים ; כמו שחקן, הם מתרגמים ומביעים ביצירתיות את השמחה והכאב של לחיות ולאהוב, ואז נסוגים. כשאיננו במצב הרוח המתאים, יש סיכוי שהקהל שלנו לא ישמע את מה שאנחנו רוצים שישמע, או לא יחוה את השינוי או את ההשראה שהאינטראקציה איתנו יכולה להביא. תזמון ללא רבב ממקסם את פוטנציאל ההשפעה האפשרית על נורמות חברתיות/תרבותיות ועל הדרך שבה אנחנו מתנהלים זה עם זה בעולם. אנחנו יודעים איך לבטא את עצמנו, אבל בלי שער 22 אנחנו לא תמיד יכולים להבהיר מה אנחנו מרגישים.

 

 

הנוף היומי" DAILY VIEW  מפורסם על ידי בית הספר הבינלאומי להיומן דזיין – קישור למקור:     https://www.ihdschool.com/the-daily-view