שער 12 קו 6 האפשרות לשינוי אמיתי היום או לא

אנו נכנסים לשער 12, קו 6, ב- 05:10 לפי שעון ישראל, 18 ליוני, 2020

שער 12

חוסר תנועה

שער הזהירות

שחרור מודעות ברוח הנכונה 

האיכות של איפוק והחשיבות של מדיטציה וחוסר תנועה בהתמודדות עם פיתוי. הכוח של שינוי תרבותי הוא המסתורין של חוסר תנועה.שחרור מודעות ברוח הנכונה

זוית ימנית  קרוס של גן-עדן 2 

ראש-אל- לוקשמי

קו 6:   שינוי צורה מטמורפוזיס   METAMORPHOSIS
           האנרגייה המושקעת בשינוי ואמונה בכל מה שאיפוק עלול להביא איתו

עליון:     התעלות יצירתית שכאשר מחוברת לשער ההרמוני 22,דרך ערוץ הפתיחות,מובילה לשינוי מוצלח ויצירת מבנה חברתי חדש. היכולת              להשתנות ולהתאים עצמך על מנת ליצור מבנים חברתיים חדשים.

מורד:    שינוי צורה בדיעבד שהתפתח והתאים את עצמו לחוסר תנועה.   התאמה משוכללת לאיפוק שיכולה לקבל הגבלות חברתיות.

 

רבע התרבות, ממלכת דובהה
הנושא:  המטרה מושגת באמצעות הצורה 
נושא מיסטי:  מרחם לחדר 

שער 45 < שער 12 > שער 15

שער זה הוא חלק מערוץ הפתיחות, הדיזיין של היצור החברתי, והוא מחבר את מרכז הגרון (שער 12) עם הסולר פלקסוס (שער 22). שער 12 הוא חלק מהמעגל האינדיבידואלי (ידיעה)  כשמילת המפתח היא העצמה.

בשער 12 הקול האינדיבידואלי, שמשתנה בהתאם למצב הרוח ומבוטא בהטעמה, מרוסן על ידי זהירות טבעית. זהירות זו משאירה אותנו דוממים עד שמצב הרוח שלנו אומר לנו שבאמת יש לנו מה לומר וכן דרך מיוחדת ומאפשרת שינוי לומר זאת. התדר הקולי או הטון של קולנו נשמע חזק יותר מהמילים שבחרנו.

חוסר תנועה או הרהור בתפישה או ברגש עד שמצב הרוח שלנו מאפשר לנו להביע אותם באופן יצירתי למשל באמצעות שירה או מוסיקה, נותן למסר שלנו זמן להבשיל.  אלה שנושאים את השער הזה משפיעים ביותר על אחרים כזרים חשובים ; כמו שחקן, הם מתרגמים ומביעים ביצירתיות את השמחה והכאב של לחיות ולאהוב, ואז נסוגים. כשאיננו במצב הרוח המתאים, יש סיכוי שהקהל שלנו לא ישמע את מה שאנחנו רוצים שישמע, או לא יחוה את השינוי או את ההשראה שהאינטראקציה איתנו יכולה להביא. תזמון ללא רבב ממקסם את פוטנציאל ההשפעה האפשרית על נורמות חברתיות/תרבותיות ועל הדרך שבה אנחנו מתנהלים זה עם זה בעולם. אנחנו יודעים איך לבטא את עצמנו, אבל בלי שער 22 אנחנו לא תמיד יכולים להבהיר מה אנחנו מרגישים.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מפורסם על ידי בית הספר הבינלאומי להיומן דזיין – קישור למקור:     https://www.ihdschool.com/the-daily-view

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design