שער 15 קו 5 תזמון נכון או לא הוא הנושא היום 

אנו נכנסים לשער 15, קו 5, ב- 03:00 לפי שעון ישראל, 23 ליוני, 2020    

שער 15

ענווה

שער הקיצוניות 

אהבת האנושות 

איכות ההתנהגות שמביעה את שיווי המשקל בין קיצוניויות. הקיצוניויות האפשריות מתבטאות בקצב החיים. זה שער ההילה.

 

Right Angle Cross of the Vessel of Love 2
Godhead – Parvati

 קו 5 :   רגישות  sensitivity
             היכולת להרגיש מתי יש  להסדיר/להתאים התנהגות מאוזנת של האחר כדי לפגוש את הצרכים של הסביבה שמשתנה. 

עליון:   בחינה חוזרת ונשנית במטרה לסלק את ההיבט החלש ביותר. הכוח של העצמי לחקור את הקצוות כדי למצוא את הנקודה החלשה ביותר. 

מורד:   הנטייה להשתמש בהרמוניה כנשק במצבים בעייתיים במקום להתמקד בשורש הבעיה. הכוח של העצמי להתעלם מהנקודה החלשה ביותר ולהעדיף את
ההרמוניה. 5

 

רבע התרבות, ממלכת דובהה
הנושא:  המטרה מושגת באמצעות הצורה 
נושא מיסטי:  מרחם לחדר 

שער 52 < שער 15 > שער 12

שער 15 הוא אהבת האנושות. יש לו את היכולת לקבל את כל הטווח הרחב של ההתנהגות האנושית ולמצוא לו מקום בחברה. החוסר בתבנית קבועה מבטיח שכל אחד מאיתנו יכול לתרום למגוון האופנים שבהם האהבה מתקיימת בעולם. אהבה בשער 15 אינה עוסקת באיך אנחנו מתקשרים עם אחרים, אלא יותר באיך אנחנו משליכים אהבה טרנספרסונלית למגוון האנושי, אל תוך העולם. אהבה זו מתחילה באהבת הקיצוניות של הקצב שלנו; למשל לישון עשר שעות בלילה אחד ושעתיים בלילה שלאחר מכן. אלה שנושאים את השער הזה מסוגלים לקבל ללא שיפוט קיצוניות של אחרים, וכך מכניסים שונות אל תוך זרם החיים. המגנטיות של ההילה של אנשים אלה מוגברת, ומושכת אליהם אנשים והכרה שלנו במגוון.  

 כאשר הסמכות שלנו היא שמדריכה אותנו, שער 15 מגביר את פוטנציאל ההשפעה שלנו על איך קצב קיצוני או תבניות קיצוניות נעשות "צנועות", מתאזנות ונטמעות בקולקטיב.  על ידי הבנה וקבלה של השונות והקצבים המנוגדים, שהם חלק מהאנושות, אנו מאמצים לגמרי ומקדמים למען כולנו את המשמעות של להיות אנושיים. ללא המשמעת והקצב הקבוע של שער 5, אנו עשויים למצוא שבשל הקצבים המשתנים שלנו אנו מאבדים את המיקוד הנחוץ לנו כדי להשיג מיומנות בתחומים מסוימים של חיינו.  

"הנוף היומי" DAILY VIEW  מפורסם על ידי בית הספר הבינלאומי להיומן דזיין – קישור למקור:     https://www.ihdschool.com/the-daily-view

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design