שער 52 קו 2: התמקדות על האחר או לא הוא הנושא

אנו נכנסים לשער 52 קו 2, ב- 01:45 לפי שעון ישראל, 26 ליוני, 2020    

שער 52

להיות ללא תזוזה (הר)

שער חוסר התזוזה

 

אנרגיה מנותבת וממוקדת

חוסר פעולה זמני שלקח על עצמו  למטרת הערכה. רווחי ריכוז שמתקבלים מחוסר תזוזה ומהתכנסות. אנרגיה שהיא פסיבית יותר משהיא אקטיבית. 

Right Angle Cross of Service 2
Godhead – Parvati

 קו 2 :  דאגה Concern

       

עליון: ההפסקה שהחלו בה למען אחרים. הלחץ לרסן אנרגיה לטובתם של אחרים.

מורד: הפסקה אנוכית ופתאומית שעלולה לסכן אחרים בלי הצדקה. הלחץ לרסן אנרגיה באופן אנוכי על חשבון אחרים.2

 

רבע הציוויליזציה, ראלם של דובהא

נושא: המטרה שמתגשמת בגוף, בצורה

נושא מיסטי: מהרחם לחדר

שער 15> שער 52 < שער 39

שער זה הוא חלק מערוץ הריכוז, עיצוב של נחישות, המקשר את השורש (שער 52) למרכז הסאקרל (שער 9). שער 52 הוא חלק ממעגל ההבנה הקולקטיבי (לוגי) עם מילת המפתח שיתוף.

 שער 52 הוא אנרגיה תחת לחץ שמתמקדת בהערכה, כוח הגלם לריכוז. בקשר הזה יש לחץ פסיבי ממרכז השורש שפונה לכיוון שער 9 כמוצא. ברגע ששער 52 מוצא משהו שהוא מזדהה עימו עמוקות, משהו בעל ערך שראוי לנתב אליו את האנרגיה, המתח בין הלחץ של מרכז השורש להמשיך לנוע קדימה, ובין הכוח של שער 52 שעוזר לנו לשבת בדממה ולהתרכז – מתאזן. עם זאת, לפני שמגיעים לאיזון הזה אנו יכולים למצוא את עצמנו מיטלטלים בין חוסר מנוחה לדיכאון, קופצים מדבר אחד לאחר, ולא מסוגלים למצוא את המשמעת העצמית לחזור ולהתכנס לתוך הדממה שלנו ולהתרכז.

בשער 52 אין מוצא פיזי שיכול להוביל את המתח הפסיבי הזה שבתוכנו או להקל עליו, אלא ההתמקדות בו. ללא שער 9 קשה לדעת באיזו פעילות או באילו פרטים להתמקד.

 

"הנוף היומי" DAILY VIEW  מפורסם על ידי בית הספר הבינלאומי להיומן דזיין – קישור למקור:     https://www.ihdschool.com/the-daily-view

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design