שער 31 קו 5:  להוביל או לא הוא הנושא היום 

אנו נכנסים לשער 31 קו 5 ב- 12:03  לפי שעון ישראל, 28 ליולי, 2020   

שער 31

השפעה

שער ההשפעה

חוק החיכוך, אם פעיל ואם סביל, שיוצר העברה ולפיכך השפעה. הביטוי הטבעי של מנהיגות.

Right Angle Cross of the Unexpected 2

Godhead – Maat

קו 5    צדקנות Self-righteousness
היעדר השפעה חיצונית שמובטחת על ידי גישה

מרומם: התמחות טבעית שמתפתחת רק בבידוד. עם זאת, כשההתפתחות הושלמה, המשימה הקשה ביותר והבלתי אפשרית בדרך כלל של החצנת ההשפעה. התמחות הדורשת מאדם להנהיג את עצמו.

מורד: התמקדות עמוקה בחוויה האישית המגשימה את עצמה ואין לה שאיפות חיצוניות. חוסר שאפתנות שבו האדם מסתפק בלהנהיג את עצמו.

רבע הציוויליזציה, ראלם של דובהא

נושא: המטרה שמתגשמת בגוף, בצורה

נושא מיסטי: מהרחם לחדר

שער 56> שער 31 < שער 33

השער הזה הוא חלק מערוץ האלפא, לטוב ולרע דיזיין של מנהיגות, המקשר בין מרכז הגרון (שער 31) למרכז ה-G (שער 7).  שער 31 הוא חלק ממעגל ההבנה (הלוגי) הקולקטיבי עם מילת המפתח של שיתוף.

שער 31 נועד להיות בעל השפעה. מנהיגות קולקטיבית היא קולגיאלית, לא היררכית. היא קובעת את החזון בכיוון חדש ומראה לאחרים איך להשיג אותו, יותר משהיא עושה זאת בשבילם. שער 31 מביע את הפוטנציאל שלו להשפעה מילולית באמצעות בחירות. כשאדם נמצא בעמדת כוח הודות לאנרגיה של כסף, ולא הודות לרצון המשותף של האנשים, יכולתו הכללית של הקולקטיב להבטיח את עתיד האנושות מתעוותת בקלות. קולנו דרך שער 31 – “אני מנהיג” – אינו נשמע עד שהוא מקבל גיבוי מאנרגיית הרוב. האנשים הם שאמורים לפעול בהתאם למה שקולנו אומר.

ההשפעה של חזוננו בנוגע לחברה לא תועבר ולא תורגש בלי האנרגיה הקולקטיבית שמזיזה אותה למרחב הציבורי. מנהיגותנו צריכה לקחת בחשבון את רצונם של אלה שעוקבים אחרינו ולהתייחס לטובת הכלל. “אני מנהיג” פירושו להשפיע על אחרים, לטוב או לרע, על ידי העברה אפקטיבית של חזוננו לתבנית חדשה ששווה להם לבדוק אותה כדי להוציאה אל הפועל. בלי נוכחותו של שער 7 אולי נישמע רק כמו קול ריק.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design