שער 39 קו 2: קונפליקט או לא הוא המפתח היום 

אנו נכנסים לשער 39 קו 2, ב- 23:20  לפי שעון ישראל, 1 ליולי, 2020    

שער 39 

חסימה

                                   שער הפרובוקציה

     המסע לקראת הרוח

ערכה של חסימה לעוררות של ניתוח, בחינה והערכה מחדש. עוררות מביאה לידי ביטוי את הרוח של מודעות רגשית

Right Angle Cross of Tension 2
Godhead – Parvati

קו 2      עימות  Confrontation

עליון:   תקיפה ישירה ואינסטינקטיבית של מכשולים. האנרגיה לעורר באמצעות תקיפה ישירה.

מורד:    עקרון השימור, המנסה לעקוף מכשול שאמור להיות מותקף ישירות.  אי-נוחות רגשית כשנדרשת תקיפה ישירה.

רבע הציוויליזציה, ראלם של דובהא

נושא: המטרה שמתגשמת בגוף, בצורה

נושא מיסטי: מהרחם לחדר

שער 52> שער 39 < שער 53

השער הוא חלק של ערוץ הרגשנות, דזיין של מצב רוח. מקשר את מרכז השורש (שער 39 למרכז מקלעת השמש (שער 55). שער 39 הוא חלק של המעגל האינדיבידואלי (הידיעה) עם מילת המפתח של העצמה. 

שער 39, מתודלק על ידי מרכז השורש, הוא הלחץ לעורר את המודעות הרגשית המתפתחת של הרוח שתגלה את עצמה. מודעות רגשית היא המטרה של האנושות, אבל האינדיבידואל הוא שמאתגר – דרך שער 39 – את פוטנציאל השינוי שמצוי בתוך שער 55 כדי לשחרר את תודעת הרוח של מרכז הסולר פלקסוס. לנו יש את האנרגיה להתמיד דרך מצבי הרוח שלנו להתחבר אל, כדי להגיע למודעות רוחנית. העוררות שלנו חושפת למי יש נשמה שנכונה לנו. אם אנחנו רק מרגיזים אותם, הם לא נכונים לנו. אנשים עלולים להגיב בשליליות לעוררות שאנחנו מציעים, אבל זו המתנה הייחודית שלנו, גם אם אולי נצטרך לפתח עור של פיל כדי לחיות עימה.

עוררות (פרובוקציה) היא גם הדרך שבה אנו מתקשרים עם הרגשות שלנו ומעבדים אותם. אם אנחנו במצב רוח רע, אנחנו נפיק אומללות מאחרים. לוקח זמן ללמוד את מי אפשר לעורר בהצלחה ואת מי לא, ואנחנו יכולים להשפיע על הקולקטיב או על השבט ולשחרר מוטציה אמיתית רק כשאנחנו עצמנו במצב הרוח הנכון. זה מה שהופך מוטציה למידבקת ומניע את הפוטנציאל למודעות דרך הטוטליות. שער 39 הוא אחד משלושת השערים של החירשות, שמשמעותו שאיננו מעוצבים להיות מושפעים בקלות. ללא יכולתו של שער 55 לשחרר רגשות, הלחץ של מרכז השורש יכול לעורר אותנו להפריז, כמו שימוש בסמים או הפרעות אכילה. במסענו לקראת הרוח נדרשת מאיתנו סבלנות לעצמנו ולרגשותינו. ​

"הנוף היומי" DAILY VIEW  מפורסם על ידי בית הספר הבינלאומי להיומן דזיין – קישור למקור:     https://www.ihdschool.com/the-daily-view

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design