שער 56 קו 5:  משיכת תשומת לב

אנו נכנסים לשער 56 קו 5 ב- 14:45 לפי שעון ישראל, 22 ליולי, 2020   

שער 56

הנווד

שער הסטימולציה 

מספר הסיפורים 

יציבות באמצעות תנועה. הנצחת המשכיות באמצעות קישור של פעילות לטווח הקצר. הרעיון לעולם אינו פתרון, אלא תמיד מסע.

Right Angle Cross of Laws 2

Godhead – Maat

קו 5 משיכת תשומת לב   Attracting Attention

מרומם: יציאת דופן, חדשנות ולעיתים גאונות כערובה למשיכת תשומת לב ותמיכה. גירוי שבשיאו הוא חדשני ולא שגרתי.

מורד: לעתים קרובות מדי נטייה למשוך תשומת לב שמכשילה את עצמה. הכוח של הגירוי לעורר ולהפריע.​

רבע הציוויליזציה, ראלם של דובהא

נושא: המטרה שמתגשמת בגוף, בצורה

נושא מיסטי: מהרחם לחדר

שער 62> שער 56 < שער 31

שער זה הוא חלק מערוץ הסקרנות, העיצוב של המחפש, המקשר בין מרכז הגרון (שער 56) למרכז האג'נה (שער 11). שער 56 הוא חלק ממעגל החישה הקולקטיבית (מופשט) עם מפתח השיתוף.

שער 56 הוא המקום שבו רעיונות מתכנסים, והמקום שבו נזכרים בזיכרון חזותי ומספרים אותו באופן מילולי. זה שער ההיסטוריון המזדמן. קולו של המספר והפילוסוף הוא שאומר "אני מאמין". רעיון אינו פתרון או קריאה לפעולה, אלא מסע לאורך זמן שנועד לעורר את היווצרות האידיאלים והאמונות שלנו. המוח שלנו מתרגם את החוויה האנושית לשפה. ברגע שרעיון בא לידי ביטוי בעל פה, התהליך הושלם. הבחירה אילו רעיונות ואילו חוויות חדשות נבקש לחקור מושפעת מרגשותינו, וזיכרונותינו או הסיפורים עליהם הם סובייקטיביים ובררניים.

מה שאנו מלמדים על החיים יכלול כמה עובדות, אך השיעורים הייחודיים יהיו בעקבות פרשנות שלנו את החוויה בתוספת גוון רגשי. הסיפורים שלנו מוסיפים חוטים צבעוניים לשטיח הקיר המתרחב של התקדמות האנושות. ללא שער 11 אנחנו בדרך כלל מחפשים מקורות חדשים לגירוי ורעיונות חדשים לסיפורים שנספר.


“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design