שער 29 קו 1:  האנרגיה לחוות או לא הוא הנושא היום 

אנו נכנסים לשער 29 קו 1  ב- 01:39   לפי שעון ישראל, 17 לאוגוסט , 2020   

שער 29

התהום

שער ההתמדה

 

האנרגיה להתמיד למרות הנסיבות 

העומק של העומק. להתמדה על אף הקשיים יש תגמול בלתי נמנע. התגליות אינן נמצאות במחויבות, אלא בתהליך.

Left Angle Cross of Industry 2

Godhead – Thoth

קו 1       המגויס The draftee
היכולת להסתגל למאבק כשיש צורך אבל לא באופן קבוע.

מרומם:  הטבע המולד לתמוך באנרגיה במצב של מלחמה ושלום. הכוח להתמיד כשנחוץ אבל לא בדרך כלל.

מורד:    התרשמות עמוקה שנובעת מזמנים של מאבק ויכולה להקשות מאוד על חזרה למצב רגיל.

         רבע הדואליות, תחום של יופיטר
    נושא: יעוד שמתגשם דרך קשר
 נושא מיסטי :מידה כנגד מידה
 Gate 7 < Gate 4 > Gate 29

שער זה הוא חלק מערוץ הגילוי, עיצוב של הצלחה במקום שאחרים נכשלו, והוא מחבר את מרכז הסקראל (שער 29) עם מרכז ה-G (שער 46).  שער 29 הוא חלק ממעגל החישה הקולקטיבי (המופשט) עם מילת המפתח של "שיתוף". 

הפוטנציאל של שער 29 הוא אישור מתמשך של החיים. כשהתשובה היא "כן", יש מחויבות אנרגטית למשהו או למישהו חדש, ומחויבות זו תישמר עם כל גילוי שהמעגל יביא איתו. התמדה היא אפוא מעגלית, ומה שהתחייבנו לו ביום אחד ייתכן שלא יעורר התעניינות למחרת. כל התחייבות מדויקת שלנו תומכת בהבשלת הפוטנציאל המלא שלנו לגלות מי אנחנו ביחס לאחרים ולעולם. אלה שנושאים את השער הזה להוטים תמיד לומר "כן" ומוכנים תמיד לחייב את האנרגיה שלהם, ולכן מוטב להם לחכות עד שיהיה להם ברור לגמרי במה באמת נכון להם להשקיע את האנרגיה שלהם. 

התשובה הסקראלית שלנו היא מכנית, ואנחנו לא נדע לאן תיקח אותנו ההרפתקה או אילו נפלאות נמצא בדרך. שער 29 דבק במטרה אנרגטית אחת – להתקדם, אפילו כשהנסיבות קשות ומאתגרות, אבל רק אם המטרה מתואמת לגמרי עם ההחלטות שלנו. הביטוח היחיד שלנו הוא לשחרר את הציפיות ולסמוך על האסטרטגיה ועל הסמכות שלנו שידריכו אותנו לחוויות הנכונות. בלי שער 46 אנחנו מוכנים לעבוד, אבל לא בהכרח יודעים לקראת מה אנחנו עובדים. 

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design