שער 33 קו 4:  דממה מביאה כוח או לא היום 

אנו נכנסים לשער 33 קו 4 ב- 09:42  לפי שעון ישראל, 2 לאוגוסט , 2020   

שער 33   

נסיגה

שער הפרטיות

 

התגלות הסודות

נסיגה פעילה והפיכה של עמדה חלשה לחוזק. החוכמה והחוויה משותפות באמצעות קול הזיכרון.

Right Angle Cross of the Unexpected 2

Godhead – Maat

קו 4 – הדרת כבוד    Dignity

נסיגה ללא מהומה

מרומם: האמונה העומדת בבסיס התחייה ההופכת את הנסיגה להזדמנות להתחדשות ולהיווצרות מחדש. הנסיגה הבריאה כדי להיווצר מחדש.

מורד:   ללא האור המנחה של ההתחדשות, ההתפרקות הבלתי נמנעת המובילה להתנוונות. האילוץ לסגת ללא היכולת לראות את האיכויות של ההתחדשות.

רבע הציוויליזציה, ראלם של דובהא

נושא: המטרה שמתגשמת בגוף, בצורה

נושא מיסטי: מהרחם לחדר

שער 31> שער 33 < שער 7

שער זה הוא חלק מערוץ הבן החוזר (הפרודיגל), העיצוב של העֵד, המקשר בין מרכז הגרון (שער 33) למרכז הג'י, הלב הגבוה (שער 13). שער 33 הוא חלק ממעגל החישה הקולקטיבית (מופשט) עם מילת המפתח של שיתוף.

33 מסמן את סיום המחזור, ובכל סיום מובנה רגע של שתיקה שמטרתו לאפשר לקחת בחשבון את כל ההיבטים של החוויה. מכאן הצורך שלנו להיות לבד. הנסיגה מתעוררת בנו ברגע אי-הוודאות שבין החוויה שהושלמה לחוויה חדשה, והפסקה זו מאפשרת לנו להרהר במה עלינו להתקדם בזמן שאנחנו מחדשים את כוחנו. ברגעי ההתבוננות השקטים יעלו על פני השטח שיעורים חשובים ביותר, המאוחסנים במעמקי הזיכרון הקולקטיבי (שער 13).

בשער 33 מצטרף לצורך שלנו בפרטיות קולו של הקולקטיב האומר  "אני זוכר". זה גם בטבע שלנו לשתף את השיעורים שנלמדו מהניסיון ולחשוף את האמיתות שלהם. החוויה יכולה להיות שלנו, של מישהו אחר או אפילו של קבוצת אנשים; התהליך זהה. כשיגיע הזמן המתאים, נתבקש לחלוק את החוכמה שלנו, וזו תהפוך להיות חלק מהקהילה הגדולה יותר ומהתודעה המתפתחת של האנושות. בדומה לבן החוזר (כארכיטיפ), גם אנחנו מתבגרים במהלך חיינו, ותחום השפעתנו מתרחב ככל שאנחנו עוברים ממעגל חוויות אחד למשנהו. ללא שער 13 ייתכן שלא נחוש מתי הזמן הנכון לשתף את השיעורים שלמדנו.​

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design