שער 59 קו 2:  איפוק לא הוא הנושא היום 

אנו נכנסים לשער 59 קו 2  ב- 21:11  לפי שעון ישראל, 23 לאוגוסט , 2020   

שער 59

פיזור

שער המיניות

חיבור ואינטימיות מעבר למילים

 

היכולת לשבור מחסומים כדי להשיג איחוד.  האנרגיה הפוטנציאלית לקשרים עמוקים ופוריים עם האחר שתוצאותיהם חיים שיוצרים איחוד.

 

Right Angle Cross of the Sleeping Phoenix 3

Godhead – Thoth

קו 2   ביישנות   Shyness
מחסום שאדם כופה על עצמו

מרומם: נפרדות מועדפת וטבעית שמגינה מפני חוסר היציבות הבלתי נמנעת שיוצר האיחוד. הגבלה של החשק המיני כדי לשמור על נפרדות.

מורד:    ביישנות מחושבת, מושרשת במחסומים פסיכולוגיים עמוקים, שגם אצל אנשים דינמיים תגביל תמיד את האינטראקציה. אי-פוריות, מושרשת מבחינה פסיכולוגית או ביולוגית, שיוצרת את הדחף לנפרדות.

         רבע הדואליות, תחום של יופיטר
    נושא: יעוד שמתגשם דרך קשר
 נושא מיסטי :מידה כנגד מידה
 40 <59 > Gate 29

השער הוא חלק מערוץ הזיווג, עיצוב שמתמקד ברבייה, המחבר את מרכז הסאקרל (שער 59) עם מרכז הסולר פלקסוס (שער 6).  שער 59 הוא חלק ממעגל השבט (ההגנה) עם מילת המפתח של תמיכה.

שער 59 יוצר את האסטרטגיות הגנטיות לקשרים מיניים וליצירת חיים חדשים.  בהיותו ידוע גם כ"שובר ההילות", הוא מגדיר את הדרכים שבהן אנחנו חודרים או פורצים דרך מחסומים לאינטימיות כדי ליצור צאצאים או להיכנס להרפתקה עסקית יצירתית עם מישהו. מערכות יחסים והתקשרויות חשובות לנו, ושורה 6 של שער 59 מתארות את הדרכים שבהן האנושות מתייחסת להתקשרות. אלה אסטרטגיות גנטיות, וכל תפקיד מתמקד באופן ייחודי בבחירת בן הזוג הטוב ביותר כדי ליצור את הצאצא שיוכל להתקיים.

בנושא זה הבחירה היחידה האמיתית שיש לנו היא להיכנס למערכת יחסים אינטימית באמצעות האסטרטגיה והסמכות שלנו כדי שנתקשר עם בן הזוג המתאים. אינטימיות שבטית היא חמה ומורגשת באופן עמוק; זו אינטימיות מעבר למילים, שהרגישות שלנו לאחר מוגברת בה דרך מגע, טעם וריח. ואולם אם לא נשים לב לסמכות שלנו, האינטימיות יכולה להביא כל דבר החל בבלבול וקונפליקט וכלה באיחודים לא פרודוקטיביים.

ייתכן שנמצא את עצמנו מסתכלים באופן אוטומטי על מישהו עם שער 6 כדי שינחה אותנו בנוגע לתזמון של האינטראקציות שלנו.

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design