שער 7 קו 3: חשדנות או לא הוא הנושא היום 

אנו נכנסים לשער 7 קו 3 ב- 07:17  לפי שעון ישראל, 7 לאוגוסט , 2020   

שער 7

הצבא

תפקיד העצמי באינטרקציה

המנהיג הנבחר

נקודת ההתכנסות. עיצוב של הצורך למנהיגות להנחות ולסדר את החברה. דפוסים מבוססים ומוכחים מובילים אותנו אל העתיד.

Right Angle Cross of the Sphinx 3

                                              Godhead – Thoth

קו 3      האנרכיסט   The Anarchist
הדחייה של כל סדר מוסדי. 

מרומם:  הצורך הקבוע בשינוי בכל תנאי. הדחף של העצמי לבטא תפקידים רבים.

מורד:    הנהיליסט. היכולת של העצמי לכפור בערך בכל תפקיד. 

         רבע הדואליות, תחום של יופיטר
    נושא: יעוד שמתגשם דרך קשר
 נושא מיסטי :מידה כנגד מידה
 Gate 33 < Gate 7 > Gate 4

 

שער זה הוא חלק מערוץ האלפא. זה העיצוב של המנהיגות, לטוב או לרע, המקשר בין מרכז G (שער 7) למרכז הגרון (שער 31). שער 7 הוא חלק ממעגל ההבנה הקולקטיבית (לוגיקה) עם מילת המפתח של שיתוף.

השער השביעי מכוון אל העתיד, עם יכולת לראות מתי הכיוון העכשווי של החברה מצריך תיקון כדי להגיע לשם. זה שער הכיוון של ההיגיון, חלק מצלב הזווית הימנית של הספינקס. מהות תרומתו לקולקטיב באה לידי ביטוי באמצעות כמה תפקידי מנהיגות ייעודיים: הסמכותי, הדמוקרט, האנרכיסט, המחוקק, הכללי והמנהל. תפקידים אלה גנטיים ומכניים, ובתוך הקולקטיב יש להם כוח התניה עצום. באמצעות תפקידנו, ובהבנתנו לאן פניה של האנושות מועדות, אנו משכנעים אחרים לעקוב אחרי הנהגתנו ומכאן משפיעים על האנשים בעמדות ההשפעה, בייחוד אלה עם שער 31.

מי שנושא שער זה עשוי להעריך או לשנות את הדפוס הקיים או את הכיוון המוטל בספק, או להיות הזרז ליצירתו של כיוון חדש. עמדת השפעה זו מתוארת ככוח שבבסיסו של כס המלוכה. במילים אחרות, ללא שער 31 אנו יכולים להיות מנהיגי ציבור, אבל לאו דווקא הדמות הציבורית שתשפיע ישירות על הקולקטיב.

 

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design