שער 40 קו 5:  חוסר גמישות הוא הנושא היום

אנו נכנסים לשער 40 קו 5  ב- 14:52  לפי שעון ישראל, 1 בספטמבר, 2020   

שער 40 

השתחררות  

 

שער הלבַדיות

כוחו של הרצון לספק

נקודת המעבר בין מאבק לשחרור. הישרדות הקהילה תלויה ברצון חזק ומתמשך.

זווית ימנית של קרוס התכנון 3

ראש אל- הרמוניה

קו 5  נוקשות Rigidity

ההבנה שכדי להשתחרר יש לדחות את כל הכוחות השליליים.

מרומם:   המהפכן הדורש ניצחון מוחלט. כוחו של האגו נשמר מתוך דחיית מערכות יחסים שליליות.

מורד:  הנטייה במהפכה לקבל מידה מסוימת של סטייה הכרחית בהנחה שמאוחר יותר אפשר יהיה לטהר אותה.  מתוך חולשתו של האגו בבדידותו קיום קשרים שליליים ולא דחייה שלהם.

         רבע הדואליות, תחום של יופיטר
    נושא: יעוד שמתגשם דרך קשר
 נושא מיסטי :מידה כנגד מידה
64 <40 > Gate 59

שער זה הוא חלק מערוץ הקהילה , עיצוב של חלק המחפש שלם, והוא מחבר את מרכז האגו (שער 40) עם מרכז מקלעת השמש (שער 37). שער 40 הוא חלק מהמעגל השבטי (אגו) עם מילת המפתח תמיכה.

שער 40 הוא אחד משלושת שערי הלבַדיות (לצד השערים 12 ו-33), והוא נושא תחושה של להיות לבד אפילו כשמוקפים אנשים. לבדיות זו היא תחילתו של תהליך האינדיבידואציה. עלינו להפריד את עצמנו מהשבט. במהותה הלבדיות היא השאיפה שיש בנו לשלמות, שבאה לידי ביטוי – ושאחרים חווים – כעצמאות חזקה או כהתרחקות מתלות ההדדית איתם. זה היבט של כוח הרצון של האגו החיוני להישרדותה של הקהילה.

שער 40 הוא אהבת העבודה, וכשאנחנו מעורבים בעבודה שנכונה לנו, אנו שואבים סיפוק רב מהעברה של מה שהבטחנו לשבט שיעריך זאת. על העסקה של מערכת היחסים צריך לחזור ולדון לעיתים קרובות ולשמור עליה ברורה לחלוטין. אכן, אנחנו מוכנים לעבוד ולהפעיל את כוח הרצון של האגו שלנו למען משפחתנו או קהילתנו, אבל הם מקבלים את הגישה למשאבים שהרווחנו רק כשהם שומרים על חלקם בעסקה. עליהם לגלות הערכה ונאמנות למאמצינו, לתמוך בנו רגשית, להאכיל אותנו, לתת לנו זמן לנוח לבד ולדאוג לנו בעזרת המשאבים שאנו מספקים להם. ללא שער 37 אנו עשויים למצוא את עצמנו מחפשים ידידוּת וכן קהילה להציע לה את מה שהאגו שלנו רוצה לספק.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design