שער 46  קו 2:  להיות תמיד במקום הנכון או לא הוא הנושא היום

אנו נכנסים לשער 46 קו 2 ב- 20:34  לפי שעון ישראל, 21 בספטמבר, 2020   

שער 46

דחיפה כלפי מעלה

שער הנחישות של העצמי

הגוף הוא מקדש

מזל טוב שאולי נתפס כתוצאה של אקראיות, אבל נובע ממאמץ וממחויבות. לקבל את העובדה שנמצאים במקום הנכון זו רוחניות.​

זווית שמאלית של קרוס הריפוי

ראש-אל – ישו

קו 2    הפרימה-דונה   The prima donna

מרומם:  טבע תובעני וקשה שמצליח למרות התנהגותו הודות לכישרון העמוק שלו. הנחישות להצליח שעלולה להעליב אחרים.

מורד:   דרישות לא מציאותיות וטבע פוגעני של בינוניות אגוצנטרית. הדרישה לקבל יחס של אדם מצליח לפני  שההצלחה באה לידי ביטוי.

         רבע הדואליות, תחום של יופיטר
    נושא: יעוד שמתגשם דרך קשר
 נושא מיסטי :מידה כנגד מידה
18 <46> Gate 6

השער הוא חלק מערוץ הגילוי, העיצוב של הצלחה במקום שאחרים נכשלים, והוא מחבר את מרכז ה-G (שער 46) עם מרכז הסקראל (שער 29).  שער 46 הוא חלק ממעגל החישה הקולקטיבי (מופשט)) עם מילת המפתח "שיתוף".

שער 46 ממוקד באיכות החיים שאנחנו חווים בגוף הפיזי. הוא מביע את האהבה לגוף ואת הכבוד החושי שלו כמקדש שבו אנחנו נמצאים תמיד במקום הנכון בזמן הנכון. אנחנו אלה שחיים את המזל הטוב ואת הגילוי של התגליות המקריות. השאלה אם נצליח או ניכשל תלויה בהחלטיות של האני הגבוה שלנו. זה תהליך מופשט של כניעה למעגל החוויות שיכול להגשים את הפוטנציאל שלנו או להביא לידי כאוס.

השיעורים שאנחנו לומדים והחוכמה שאנחנו משתפים עם אחרים מקורם בנחישות ובמסירות שלנו וכן בהיבלעות בחוויה בזמן שאנו חיים אותה. החוויה של טבע העצמי שלנו באינטראקציה עם אחרים היא תהליך רוחני עמוק, ואפשר להעריך אותה רק לאחר שהתהליך המחזורי הושלם. אם איננו יכולים להתחייב לטבע המעגלי של החיים, הגוף שלנו יתחיל להיכשל תחת הלחץ של משבר תמידי.  ללא שער 29 ייתכן שנזהה את התזמון הנכון, אבל לא תהיה לנו האנרגיה להתחיל את התהליך או את ההתמדה לסיים אותו.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design