שער 18 קו  6:  הכל מסתדר לטובה, או לא היום 

אנו נכנסים לשער 18 קו 6 ב- 10:02  לפי שעון ישראל, 1 לאוקטובר, 2020   

שער 18  

                                   עבודה על מה שהתקלקל

                                         

                                             שער התיקון

                                           למידה  חיונית 

 

הדריכות והנחישות לקיים זכויות אדם בסיסיות ולהגן עליהן. חוסר שביעות רצון מניע את התהליך המתמשך של תיקון ושיפור.

  זווית ימנית של קרוס השירות 3

ראש-אל- ישו

קו 6 בודהיות   Buddhahood
הצורה המושלמת.

מרומם: מצב הבודהה של הילד הנצחי והאנרגיה למצוא אופקים חדשים כדי למנוע קיפאון. הפוטנציאל של הצורה המושלמת באמצעות תיקון.

מורד: היישום היומיומי של האמור לעיל. היכולת להתחבר לדעת הקהל ולשתף את השיטה. הפוטנציאל לחלוק את ערכי התיקון עם אחרים.​

         רבע הדואליות, תחום של יופיטר
    נושא: יעוד שמתגשם דרך קשר
 נושא מיסטי :מידה כנגד מידה
48 <18> Gate 46

שער זה הוא חלק מערוץ השיפוט, עיצוב של אי-היכולת להגיע לסיפוק, המחבר את מרכז הטחול (שער 18) למרכז השורש (שער 58). שער 18 הוא חלק מהמעגל הקולקטיבי של הבנה (לוגי) עם מילת המפתח "שיתוף".

שער 18 נהנה לגלות, לנקוב בשם ולאתגר את הדרוש תיקון. כשאנו חווים אי-שביעות רצון ממשהו, יש סיכוי שהוא איבד מהחיוניות שלו. מתחת לאי-שביעות רצון הזאת יש דאגה עמוקה לזכויות אדם ולמה שישמור את החברה בריאה והרמונית. אלה שנושאים את השער הזה זכו במודעות ביקורתית שמכוונת אותם למקור של החולשה או חוסר השלמות, וממקדת את החשיבה שלהם בדרכים לתקן או לשנות או להחליף מקור זה. זו הדרך שלנו לנקות את מה שלא בריא או להחזיר את החיוניות לדבר שהושחת. את המתנה שלנו משפרות הבחנה חסרת משוא פנים והנעה לוגית לשכלל או לדייק את כושר הניתוח הביקורתי שלנו.

תוצר לוואי של התהליך הוא הכנסה של הבנה חדשה בעקבות הזיהוי מה זקוק לתיקון. שער 18 גם מייצג את הפחד מסמכות ואת האתגר בפני אותה סמכות.. כשער קולקטיבי שער 18 מעוצב להצביע מה דורש תיקון ברמה הקולקטיבית, אבל כשמשתמשים בו ברמה האישית הוא נוטה להתפוצץ בטרם עת.  בלי התמריץ לתיקון המשמח של שער 58, אי-שביעות הרצון שלנו עלולה להיהפך למקור תמידי של מציאת אשמים. זה נכון בעיקר כשהמודעות יקרת הערך והחיונית איננה ממוקדת עוד ביעילות במצבים, בתבניות או במוסדות, אלא בעיקר בתכונות האישיות ובנקודות התורפה של האנשים.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design