שער 28 קו 5  לבחוש בקדרה או לא הוא הנושא היום 

אנו נכנסים לשער 28 קו 5 ב- 19:24  לפי שעון ישראל, 28  לאוקטובר, 2020   

                                     שער  28  

יתרונו של הגדול

 

השער של משחֵק המשחקים

האתגר הם החיים עצמם

 

 

הארעיות של כוח והשפעה. הפוטנציאל של האינטואיציה לדעת עכשיו אם שווה להילחם או אם לא.

זווית ימנית של קרוס הבלתי צפוי 3

ראש אל – מינרווה

קו 5 בגידה.  Treachery
שימוש לרעה באמון 

מרומם:  המניפולציה של הקולקטיב, שאף שמפנה סיעה אחת נגד אחרת, היא אינה תומכת בה ישירות או דוחה אותה. יכולתו האינטואיטיבית של השחקן לעורר מאבק אצל האחרים.

מורד:  שבירת בריתות עם כוחות מהימנים כדי ליישר קו עם כוחות חזקים יותר וערעור היציבות בכללותה. הזיהוי האינטואיטיבי בזמנים של מאבק כדי לדעת מתי חייבים להפר בריתות ומה השפעתן המייצבת על אחרים.​

         רבע הדואליות, תחום של יופיטר
    נושא: יעוד שמתגשם דרך קשר
 נושא מיסטי :מידה כנגד מידה
44 <28> Gate 50 

שער הזה הוא חלק מערוץ המאבק, עיצוב של עקשנות, המחבר את מרכז הטחול (שער 28) עם מרכז השורש (שער 38). שער 28 הוא חלק מהמעגל האינדיבידואלי (ידיעה) עם מילת המפתח "העצמה".

הפחד העמוק ביותר של שער 28 הוא הפחד שהחיים יסתיימו לפני שנדע מה עושה אותם ראויים לחיותם או מה נותן להם משמעות. זו אנרגיה שממוקדת בעקשנות בהקשבה מודעת כדי לחוש באופן הטוב ביותר אילו סיכונים יאפשרו לנו להרגיש שאנו חיים, ויובילו אותנו למאבק שנותן משמעות לקיום. עם המודעות של הטחול שלנו שמתריעה בעקביות על סכנה, אנו מוכנים לקחת סיכונים שאחרים לא ייקחו, לשחק בחיים ובמוות. בסופו של דבר ניפגש בספונטניות ונתמודד עם פחדי המוות שלנו אחד אחד. לאלה שנושאים את השער הזה יש את האנרגיה הדרושה לכוון מחדש את הטבע השקוע בעצמו של אנשים עם ערוץ 57-20 על ידי כך שהם ממריצים אותם להפוך את הידיעה האינטואיטיבית שקיימת בהם נגישה להם ולאחרים.

המודעות שלנו עוזרת לאנשים עם שער 38 להחליט במי או במה להשקיע את האנרגיה שלהם, ומאפשרת להם להעריך את הגורמים הבריאותיים והבטיחותיים שבשבילם לדעתם שווה להילחם. ללא שער 38 אנו יכולים להיות קורבנות ללחץ לא נחוץ להילחם או להיאבק, בעודנו חווים התנגדויות מיותרות ואפיסת כוחות. אנו מחפשים באנשים עם שער 38 רמזים למה שהם גילו שנותן משמעות למאבקי החיים. 

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design