שער 48 קו  2:  התמקדות בליקויים או לא הוא הנושא 

אנו נכנסים לשער 48 קו 2 ב- 07:48  לפי שעון ישראל, 03 לאוקטובר, 2020   

שער 48 

                                      הבאר 

                                         

                                     

שער העומק

משאבים שזמינים עכשיו

  

                                          

 

הבסיס ההכרחי והאיכותי שהוא תנאי מוקדם לביסוס של טובת הכלל. מחסן של מידע חיוני כדפוס

זווית ימנית של קרוס המתח 3

ראש-אל- ישו

קו 2 התנוונות Degeneracy

מרומם: המודעות שכדי ליצור בהצלחה מבנה חדש אסור להזניח את המרכיבים החיוביים ביותר רק כדי להתאים מרכיבים נחותים. דבר זה יביא לידי התנוונות. הביטחון במודעות להתנגד להשפעות נחותות.

מורד:  הצורך המוטעה בהרמוניה שמידרדר עד לכדי התנוונות בשעה שהוא מתקשר עם ערכים נחותים. היעדר ביטחון במודעות שמזמין התערבות והתנוונות.

         רבע הדואליות, תחום של יופיטר
    נושא: יעוד שמתגשם דרך קשר
 נושא מיסטי :מידה כנגד מידה
57 <48> Gate 18

שער זה הוא חלק מערוץ אורך הגל, העיצוב של כישרון, המקשר בין מרכז הטחול (שער 48) למרכז הגרון (שער 16). שער 48 הוא חלק ממעגל ההבנה הקולקטיבית (לוגיקה) עם מילת המפתח שיתוף.

שער 48 מספק מודעות עוצמתית שמושרשת בזיכרון אינסטינקטיבי עמוק, שנותנת לנו את העומק הפוטנציאלי למצוא את הפתרונות האמיתיים והמעשיים ההגיוניים לבעיות החברה. יותר מכול אנו רוצים לבטא ולשתף את העומק שלנו במטרה לעזור לאחרים לזהות, לתקן ולשכלל את העולם שאנו חיים בו. ללא שער 16 אנו עלולים לחוות חוסר התאמה מחשש שלא נוכל להסביר את הפתרון, או תקופות של תסכול כשאנו מבינים שעלינו לחכות לאחרים שיזהו את העומק שלנו, לפני שנוכל לשתף אותו.​

אנו עלולים לדאוג יתר על המידה מפיתוח מיומנויות שלתחושתנו חסרות לנו. הירגעות לתוך המתנה פעילה (ציפייה) בדרך כלל תמשוך אלינו אנשים שיזמנו את העומק שלנו. כך הפתרונות הפוטנציאליים שלנו יוכלו לעלות בטבעיות ובברור כבסיס להערכה, לשכלול ולהדרכה של כישוריהם של אחרים.​

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design