שער 57 קו 1:   להקשיב לאינטואיציה הוא הנושא היום 

נכנסנו לשער 57 קו 1ב- 01:57  לפי שעון ישראל, 08 לאוקטובר, 2020   

 

                                       שער 57

                             העדין

                                     

שער התובנה האינטואיטיבית

לחדור לליבה ברגע הנוכחי

                                          

 

הכוח יוצא הדופן של הבהירות. כמו משב רוח צונן שיכול לגעת בך עד העצם. מקסום הבהירות האינטואיטיבית דורש תשומת לב קיומית.

 

עמדת סמיכות (juxtaposition),  קרוס של ערנות

Godhead – Christ

  

קו 1 – בלבול Confusion

מרומם: המתנה לחדור למשמעות הפנימית המבטיחה פעולה בזמן. האפשרות שהאינטואיציה תחדור למשמעות הפנימית.

מורד: הירח מורד, שם הרגשות אינם תחליף לבהירות ויכולים להוביל לחוסר החלטיות. האפשרות שבלבול יכריע את האינטואיציה.

         רבע הדואליות, תחום של יופיטר
    נושא: יעוד שמתגשם דרך קשר
 נושא מיסטי :מידה כנגד מידה
32 <57> Gate 48

שער זה הוא חלק מערוץ גל המוח, עיצוב של מודעות, המקשר בין מרכז הטחול (שער 57) למרכז הגרון (שער 20). שער 57 הוא חלק ממעגל האינדיבידואלי (הידיעה) עם המפתח של העצמה. שער זה הוא חלק מערוץ הכוח, תכנון של ארכיטיפ, המקשר בין מרכז הטחול (שער 57) למרכז הסאקרל (שער 34). שער 57 הוא חלק מערוץ השילוב (אינטגרציה) עם המפתח של העצמה עצמית. שער זה הוא חלק מערוץ הצורה המושלמת, עיצוב ההישרדות, המקשר בין מרכז הטחול (שער 57) למרכז G (שער 10). שער 57 הוא חלק מערוץ השילוב עם המפתח של העצמה עצמית.

שער 57, יחד עם הבהירות של התובנה האינטואיטיבית, יכול לחדור לליבתו של האדם כאן ועכשיו. יש לנו התאמה פנימית עמוקה לצליל הדרוך כל הזמן לרטט שמגיע מהסביבה הפיזית, הרגשית והנפשית שלנו. רגע אחר רגע האינטואיציה שלנו מתרשמת ממה בטוח, בריא וטוב בשבילנו, ומה אינו כזה. שער 57 הוא שער האוזן הימנית. אם אנחנו רוצים לשמוע מה מישהו באמת אומר לנו, עלינו להקשיב באוזן ימין שמכוונת אינטואיטיבית. עלינו להיות ערניים וממוקדים ברגע זה לשמוע את המסרים מהאינטואיציה שלנו, או שנתעלם ממידע שאנו מקבלים להישרדות. לפעמים אנו נראים לאחרים חירשים, או שמאשימים אותנו שאנו שומעים את דבריהם באופן סלקטיבי, אבל האינטואיציה שלנו היא המדריך היחיד שלנו כדי לקבוע התנהגות מושלמת שתבטיח את רווחתנו. הדרך היחידה להפיג את פחדינו מהעתיד היא לשים לב מקרוב לחושים האינסטינקטיביים, לאותו קול קטן שמדבר רק פעם אחת וברכות, ולפעול מיד על פי תחושות אלה.

כשאנחנו מקשיבים ושמים לב לאינטואיציה שלנו עכשיו, אין פחד מהמחר.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design