שער 34  קו 3 כוחו של הגדול- גבריות מוחצנת הוא הנושא היום

אנו נכנסים לשער 34 קו 3 ב- 22:09 לפי שעון ישראל 23 בנובמבר 2020                      

                                     

שער  34

                                       כוחו של הגדול

שער הכוח/עוצמה
כוח טהור ולא מותנה

כוח הוא גדול רק כשההפגנה שלו או השימוש בו משרתים את טובת הכלל. ברגע שהכוח מזוהה עם מודעות, הוא נהפך למעשים.

 

זווית ימנית של הפיניקס הישן 4

ראש-אל- האדס

 

קו 3 גבריות מוחצנת Machismo
הפגנת עוצמה ללא הבחנה.

מרומם: המזיק הגדול, כשלמרבה הצער המאצ׳ו תמיד מגובה בכוח. זה התרוממות רוח רק במובן שהוא טבעי ולא מתוכנן. הפגנת הכוח המגדירה כל תפקיד.

מורד: תצוגה מנומקת ומחושבת. התקשורת של מידע מטעה. תצוגת הכוח המחושבת שמטרתה להגדיר את התפקיד.עוצ

     

רבע המוטציה ראלם של סיריאוס

נושא: תכלית מוגשמת דרך טרנספורמציה (שינוי)

נושא מיסטי: קבלת המוות

Gate 14 < Gate 34> Gate 9

שער זה הוא חלק מערוץ הכוח, עיצוב של אב-טיפוס, שמקשר בין מרכז הסאקרל (שער 34) למרכז הטחול (שער 57). שער 34 הוא חלק מערוץ האינטגרציה עם מילת המפתח של העצמה עצמית. שער זה הוא חלק מערוץ הכריזמה, עיצוב שבו מחשבות (מודעות) נהפכות למעשים, המקשר בין מרכז הסאקרל (שער 34) למרכז הגרון (20). שער זה הוא חלק מערוץ החקירה, עיצוב של דבקות באמונות, המקשר בין מרכז הסאקרל (34) למרכז הג׳י (10). שער 34 הוא חלק מהמעגל האינדיווידואלי (מִרכוז) עם מילת המפתח של העצמה.

שער 34 הוא מקור אנרגיה חזק ומרשים שמעצים אותנו אל עבר ייחודיות, מציג את המיוחדות שלנו בעולם וחוגג אותה. שתי איכויות מבדילות שער זה משמונת [השערים] האחרים בסאקרל: א-מיניותו והאי-זמינות של כוחו לאחרים. אם הוא מחובר לשער 10 במרכז הג'י, האנרגיה שלנו תתמקד בהתנהגויות חברתיות או בתפקידים שתומכים באמונות החזקות שלנו. אם הוא מחובר לשער 20 בגרון, הכוח שלנו יופעל למען עצמנו, כדי להפוך את מחשבותינו למעשים ולהביע את יכולתנו להתבטא ולשגשג. אם האינטואיציה שלנו מחוברת לשער 57 בטחול, היא תעצים את יכולתנו לשמוע את מה שאנחנו צריכים כדי לשרוד באופן מושלם בכל רגע ורגע. ללא ההדרכה האינטואיטיבית הישירה של הטחול, הכוח הנחוש הזה לפעול עלול להיהפך לאנרגיה לא בריאה, מתערבלת ולא-מכוונת, ואנו עלולים להרגיש אבודים במומנטום שלנו ולבזבז אנרגיה שאיננה משרתת איש.

אף שהאנרגיה שלנו מוערצת ומבוקשת, היא פשוט אינה זמינה לאחרים. עליה להישאר טהורה בכוחה, ותמיד נגישה לנו כשאנו מבקשים להיות עצמאיים וייחודיים, לפעול על פי אמונותינו ולנצח, שמשמעותם לשרוד כעצמנו.

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design