שער 43  קו 1  עוז רוח להיות סבלני הוא הנושא היום 

אנו נכנסים לשער 43  קו 1 ב- 21:49  לפי שעון ישראל 10 בנובמבר 2020 

                                     

שער  43

                                                      פריצת דרך 

 

שער התובנה

להקשיב לקול הפנימי שלך

   

כדי לשמר את ההישג יש לקיים סדר חדש והוגן. ביטוי ושינוי של האמת הפנימית לפרספקטיבה ייחודית.

זווית ימנית של קרוס ההסבר 4

ראש-אל- האדס

קו 1 סבלנות Patience

מרומם: ההכרה שתבניות חדשות אינן יכולות להיווצר עד שההתנגדות להן נעלמת. העומק הדרוש להביא תובנה אינדיבידואלית לידי צורה (תבנית).

מורד:   חוסר הסבלנות ליהנות ממתיקות של הישגים שבאופן בלתי נמנע משאירים טעם מר בפה. הנאה מהתובנה אבל היעדר עומק לקיים אותה.

     

רבע המוטציה ראלם של סיריאוס

נושא: תכלית מוגשמת דרך טרנספורמציה (שינוי)

נושא מיסטי: קבלת המוות

Gate 1 < Gate 43> Gate 14

שער זה הוא חלק מערוץ ההבניה, עיצוב של אינדיבידואליות (בין גאון לתמהוני), מחבר את מרכז האז'נה (שער 43) למרכז הגרון (שער 23). שער 43 הוא חלק מהמעגל האינדיבידואל (ידיעה) עם מילת המפתח "העצמה".

שער 43 הוא השער של האוזן הפנימית ורק מקשיב לקולו הפנימי הייחודי. הוא יכול להפוך בספונטניות ידיעה פנימית הגיונית לתובנה אינדיבידואלית ולפרספקטיבה חדה. עם זה הידיעה שלנו אינה מגובה על ידי עובדות, ויכול להיות שיידרש אומץ כדי לעמוד מאחורי תובנות שנראות מוזרות ומחוץ לנורמות הכלליות או השבטיות, ולהסביר אותן. כשהתזמון נכון, אנחנו יכולים לעצב מבחינה מנטלית מודעות ייחודית ומוטטיבית לצורתה הסופית. כשהתובנות שלנו מומשגות במלואן, יש להזמין אותן כדי שהשינוי הפוטנציאלי, האפשרות של פרספקטיבה חדשה, יובאו לעולם. אין דבר שקשה לנו יותר מלהקשיב לאחרים ולשמוע אותם באמת. זו לא אשמתנו, זו גם לא בעיה שיש לפתור; זו פשוט הגנה גנטית מהשפעה מופרזת. שער 43 נושא את הפחד מדחייה.

ללא שער 23, אנו יכולים לתהות איך לתקשר בבהירות את התובנות פורצות הדרך שלנו. חרדה מנטלית קיימת כשאנו חוששים שהרעיונות שלנו מוזרים ושאם לא נוכל להסביר אותם, נהיה פגיעים לאפשרות של דחייה.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design