שער 11 קו 1  שלום, שלווה   – התכווננות 

נכנסנו לשער 11 קו 1  ב- 06:11 לפי שעון ישראל 14 בדצמבר 2020                      

                                     

שער 11 

שלום, שלווה

 

שער הרעיונות 

רעיונות הם המרצה  להתבוננות

 

זווית ימנית של קרוס גן-עדן 4

ראש-אל פרומתאוס

 

קו 1     התכווננות Attunement
היכולת הלא מכוונת להיות במקום הנכון בזמן הנכון

מרומם:  ההזנה שנובעת מלהיות אלה שחולקים את אותן מטרות ושאיפות. הכישרון למצוא את אלה שיעריכו את הרעיונות שלך.

מורד:  הפחד מאלמוניות. התחושה שאף אחד לא יעריך את הרעיונות שלך.

     

רבע המוטציה ראלם של סיריאוס

נושא: תכלית מוגשמת דרך טרנספורמציה (שינוי)

נושא מיסטי: קבלת המוות

Gate 26  < Gate 11 > Gate 10

שער זה הוא חלק מערוץ הסקרנות, עיצוב של חיפוש, מחבר את מרכז האז'נה (שער 11)  עם מרכז הגרון (שער 56).  שער 11 הוא חלק ממעגל החישה הקולקטיבי (אבסטרקטי) עם מילת המפתח "שיתוף".

רעיונות הם מושגים שנועדו להביע את מה שהורגש. בשער 11 אפשרויות מומשגות לרעיונות. רעיונות אלה אינם מרשמים לפעולה משום שרעיונות באים והולכים. בנקודה זו בתהליך המופשט ניתן לנו רגע של שקט כדי להעריך ולסדר את מה שעלה בזיכרון במהלך העליות ומורדות של התהליך החווייתי. אנחנו נוטים לזכור את מה שבאמת אהבנו ממה שראינו, ואת השאר להשאיר בחוץ. כך רעיונות נהפכים לאידאלים, אחר כך לאמונות ובסופו של דבר למערכת אמונות. אלה שנושאים את השער הזה שואפים שרעיונות של אחרים יעוררו בהם עצמם תובנות, ונהנים לעורר אחרים עם הרעיונות שלהם, אבל לא באופן חסר הבחנה. הרעיונות מגיעים אל מרכז הגרון כביטויים מילוליים, לא כהתגלמות פעולה, והם נועדו שיהרהרו בהם. ניסיון להשתמש ברעיונות שלנו כדי לפתור את הדילמות של חיינו יביא לידי תסכול, משברים נוספים ובלבול. עם זאת אנחנו יכולים לשמוח מאוד מהיזכרות בפרטים מעוררים בעברנו ולהתענג עליהם. ללא שער 56 אנחנו לחוצים לספר את סיפורנו, וייתכן שנעשה זאת באימפולסיביות בלי לחכות לתזמון הנכון.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design