שער 26 קו 3  כוחו המאלף של הגדול  – השפעה

אנו נכנסים לשער 26 קו 3  ב- 13:42 לפי שעון ישראל 10 בדצמבר 2020                      

                                     

שער 26 

כוחו המאלף של הגדול

 

שער האנוכי

שוטים הם שקרנים וגם נביאים

 

מִקסום כוח הזיכרון המתייחס להזנת ההמשכיות. הכוח והרצון לתמוך בשבט.

זווית ימנית של קרוס המשילות 4

ראש-אל- פרומתאוס

 

קו 3 השפעה Influence
היכולת, כשמגיעה המוכנות, לאסוף תמיכה

מרומם:  הסמכות להתמקד במאמצים משותפים. הכוח של האגו לאסוף תמיכה. 

מורד:  המנהיגות, תוך כדי האיסוף של תמיכה, ממעיטה בערך של האתגרים הפוטנציאליים.  האגואיסט שאינו יכול להכיר באתגרים הפוטנציאליים באחרים.

     

רבע המוטציה ראלם של סיריאוס

נושא: תכלית מוגשמת דרך טרנספורמציה (שינוי)

נושא מיסטי: קבלת המוות

Gate 5 < Gate 26 > Gate 11

שער זה הוא חלק מערוץ הכניעה, עיצוב של מקשר, המחבר את מרכז האגו (שער 26) למרכז הטחול (שער 44). שער 26 הוא חלק מהמעגל השבטי (אגו) עם מילת המפתח “תמיכה”.

שער 26 הוא המקום שבו עושים מניפולציה על הזיכרון, או המקום שבו זוכרים את העבר באופן סלקטיבי כדי לשכנע או כדי להסיח את הדעת מפחדים. הקו בין האמת לשקר מיטשטש, ופוטנציאל ואפשרות נהפכים למציאות ו”נמכרים” לציבור – תמורת תשלום. אלה שנושאים את השער הזה הם אנשי שיווק טבעיים שבעצם מצופה מהם להגזים, ויכולתם הטבעית לעשות מניפולציה על הזיכרון משולבת עם האנרגיה של האגו שלהם, שמעוצבת לעמוד בפני דחייה. אם מכירים בנו בזכות הכישורים האלה ונותנים לנו תפקיד שבו אנחנו יכולים לקבוע את לוח הזמנים שלנו ומתגמלים אותנו מספיק, ואנו יכולים לקיים איזון בריא בין עבודה למנוחה, נרצה מאוד להיות בקו הראשון בשביל השבט, ויש לנו את האגו לעשות זאת. הַמְתנה להכרה בנו והבטחה של הבטחות שאנחנו יכולים לקיים מאפשרות לנו להשפיע על אחרים.

קיום היושרה של כוחות השכנוע שלנו וקיום ההבטחות שאנו מבטיחים בעצם מחזקים את האגו ואת הבריאות הפיזית של ליבנו.  ללא המודעות האינסטינקטיבית של שער 44, עלול להיות קשה לדעת איך, מתי ומה להעביר ביעילות.

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design