שער 58 קו 3 – חשמל

נכנסנו לשער 58  קו 3  ב- 03:31  לפי שעון ישראל 27 בדצמבר 2020                      

                                     

שער 58

העליז 

 

 

שער החיוניות

החיוניות לאתגר

 

 

 

גירוי הוא המפתח לשמחה. החשק לחיים והאנרגיה לחיים טובים יותר. ביקורת היא תוצר לוואי טבעי של אנרגיית ההשתפרות הזאת.

 

זווית שמאלית של קרוס הדרישות 2

ראש-אל- וישנו

קו 3 חשמל  Electricity

מרומם: האינדיבידואל שחיוניותו המחשמלת יוצרת את הגירוי העצמי שלו ואיננה תלויה באחרים. האנרגיה להטעין גירוי עצמאי.

מורד:  האיכות של האש תלויה בדלק שלה וכפופה להשפעתה, הטובה או הרעה. האנרגיה לשמחת חיים שהגירוי שלה תלוי באחרים.

     

רבע המוטציה ראלם של סיריאוס

נושא: תכלית מוגשמת דרך טרנספורמציה (שינוי)

נושא מיסטי: קבלת המוות

Gate10  < Gate 58 > Gate 38

שער זה הוא חלק מערוץ השיפוטיות, עיצוב של חוסר שביעות רצון, המחבר את מרכז השורש (שער 58) עם מרכז הטחול (שער 18).  שער 58 הוא חלק ממעגל ההבנה הקולקטיבי (היגיון) עם מילת המפתח "שיתוף".

לשער 58 יש את היכולת להרגיש כשמשהו חלש או לא בריא. אנחנו מביאים לחיים חוצפה עליזה ומלאת חמלה כדי לאתגר תבנית או את הסמכות שבבסיסה. ההנאה שאנו שואבים משיתוף של הערכתנו את היופי, תחושת ההתפעלות שלנו והחשק לחיים, מושכת בטבעיות אחרים ומסבה להם עונג. כדי לספק את התשוקה הנמרצת לתרום משהו בעל ערך, אנו ממקדים את החיוניות ואת שמחת החיים שלנו בתיקון כל מה שמונע מהחברה להשיג ולקיים את בריאותה ואת רווחתה. שער 58 מספק את הדלק הדרוש להיגיון כדי לבחון את יכולת הקיום של התבניות, הפורמולות הקצבים והכיוונים שמובילים את האנושות אל העתיד. זה משאב האנרגיה היקר והנחשק ביותר של ההיגיון. לעיתים קרובות אנחנו מספקים את האנרגיה הנחוצה כדי להניע אנשים מדיבור למעשה. כדי לנתב את האנרגיה שלנו באופן מדויק, כדי להביא אותה לידי ביטוי באופן מסורתי והוגן במקום שהיא דרושה בו, אנו מחפשים אנשים עם שער 18. המודעות האקסיסטנציאלית שלהם עוזרת לנו למקד את האנרגיה שלנו בהחלטה אילו שיפורים דרושים ואיך להוציא אותם אל הפועל. ללא שער 18 אנו יכולים להרגיש נואשים לעמוד לשירותו של מישהו/ משהו, ולהתאמץ יותר מדי כדי להבין זאת בעצמנו.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design