שער 9  קו 5  שער ההתמקדות – אמונה

נכנסנו לשער 9 קו 5 ב- 08:00 לפי שעון ישראל 1 בדצמבר 2020                      

                                     

שער 9 

                          כוח האילוף של הקטן

שער ההתמקדות

התמקדות מעצימה את כלל התהליך

 

הפוטנציאל יכול להתממש באמצעות תשומת לב מפורטת לכל ההיבטים הרלוונטיים.

זויות ימנית של קרוס התכנון 4

נקודת השויון קרוס של מיקוד

ראש-אל- פרומתאוס

קו 5       אמונה Faith
האמון שהקפדה מפורטת תביא לידי הגשמה.

מרומם: נאמנות לדרך החוק. הכוח להתמקד ולהביא ערך לריכוז.

מורד: כמו המסתורין של אלוהים, הספק נוצר דרך תפיסת התהליך כחסר היגיון. המקום שבו חוסר הכוח להתרכז מביא לידי ספק.

     

רבע המוטציה ראלם של סיריאוס

נושא: תכלית מוגשמת דרך טרנספורמציה (שינוי)

נושא מיסטי: קבלת המוות

Gate 34 < Gate 9> Gate 5

שער זה הוא חלק מערוץ הריכוז. עיצוב של נחישות, המחבר את מרכז הסקרל (שער 9) למרכז השורש  (שער 52). שער 9 הוא חלק מהמעגל ההבנה הקולקטיבי (לוגי) עם מילת המפתח "לחלוק".

שער 9 מתנהג כמו משפך כאשר הוא ממקד את הכוח העצום של שער 52 להתרכז במה שיש לו משמעות וערך בעינינו. התדר הנישא בשער 9 הוא תשומת לב שקדנית לפרטים או היכולת למקד את האנרגיה שלנו. כל כך הרבה מההצלחה הלוגית שלנו כמין האנושי תלויה בשימור של אנרגיה יקרה על ידי השקעת תשומת לב בפרטים. לאלה שנושאים את השער הזה יש הנחישות למקד את האנרגיה הסבילה אבל העוצמתית הנובעת ממרכז השורש במקום אחד. עם היכולת הסקרלית של שער 9 להתמיד, אנחנו יכולים למקד את תשומת הלב שלנו במשך תקופה ארוכה בכל ההיבטים המפורטים של הפרויקט הנדון, ולבחון או להעריך היטב את התבניות. את כל זה אפשר לחלוק עם הקולקטיב או ליישם בחיינו שלנו.

עם זה ללא שער 52 ייתכן שלא נוכל לשבת בשקט די זמן כדי להתרכז. היעדר הנחישות שלנו יכול להיות מקור לתסכול בשבילנו. כשאנו בהירים ומרוכזים, ההילה שלנו יכולה להקל על שימוש יעיל הן באנרגיה הפיזית והן באנרגיה המנטלית של הסובבים אותנו.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design