שער 30 – האש הנאחזת //  קו 5 – אירוניה

אנו נכנסים לשער 30 קו 5  ב- 19:07  לפי שעון ישראל ב- 16 בפברואר 2021                      

שער 30

האש הנאחזת 

שער הרגשות

להיכנע לגורל

חופש מזוהה כאשליה, ומגבלה מתקבלת כגורל. מודעות רגשית טמונה בין התקווה לכאב.

 

זווית שמאלית של קרוס התעשייה

    ראש-אל – קאלי

קו 5 אירוניה Irony
הכרה במטרות חולפות ומסירות להן.

מרומם: הכוח הנגזר מהידע ומהניסיון ששני צעדים קדימה וצעד אחד אחורה הם עדיין צעד אחד קדימה. כל תחושה חדשה מחזירה תחושה ישנה לפני שההתקדמות אפשרית.

מורד: הכעס שנוצר מהאירוניה, תסכול ממגבלותיו והתשוקה להיפטר מכל התהליך. תסכול וכעס על התחושות הישנות המובאים למודעות הרגשית שבכל חוויה חדשה.

רבעון החניכה, ראלם של אלציון

נושא: מטרה מתגשמת דרך תודעה

נושא מיסטי: העד חוזר

55 Gate 49 < Gate 30 > Gate 

שער זה הוא חלק מערוץ ההכרה, עיצוב של אנרגיה ממוקדת, המקשר בין מרכז מקלעת השמש (שער 30) למרכז השורש (שער 41). שער 30 הוא חלק ממעגל החישה הקולקטיבית (מופשט) עם מילת המפתח "שיתוף".

שער הגורלות מלמד אותנו שהחיים הם לא מה שאנחנו מצפים שיהיו – הם מה שאנחנו מאפשרים להם להיות. חוויות נוצרות מתוך תשוקה שפוגשת את החיים בשיאים הגבוהים והנמוכים של הגל הרגשי שלנו. תשוקה זו מורגשת לעיתים כמו רעב אובססיבי ששוזר יחד את הכמיהות של חיים שונים ומשפיע על כלל האינטראקציה שלנו עד שהוא מסופק או מתגשם. אנחנו יכולים לשלוט רק בבהירות שבה אנחנו נכנסים לכל חוויה, ולא בתוצאה. מכיוון שאת התשוקה אפשר להרגיע רק באופן זמני, חיים ללא בהירות הופכים לרכיבה רגשית פרועה. עם הזמן אנחנו רואים כי החופש להגשים את חלומותינו הפרועים ביותר הוא רק אשליה, ולתשוקה שאין לה גמול לא צריך להתייחס באופן אישי. האיזון בחיינו מגיע דרך כניעה, דרך הקבלה של מה שיש. כשאנחנו פועלים כך, אנחנו לא צריכים לחשוש מהגורל או להרגיש לחוצים לרדוף אחרי הפנטזיות של שער 41. על ידי קבלה של המגבלה שלנו או מקום בדפוס החיים הגדול יותר, הרהורינו על רגש ותשוקה עמוקים הופכים – בזמן שאנחנו חווים את אנושיותנו – למתנה שאפשר לשתף עם אחרים.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design