שער 63 – לאחר סיום //  קו  5 – הצהרה חיובית

אנו נכנסים לשער 63  קו  5 ב- 13:53  לפי שעון ישראל ב- 5 במרץ 2021                      

שער 63

לאחר סיום 

שער הספק

הספק הוא השראה חיונית

בפיתולי החיים, כל הסופים הם התחלות. העתיד תלוי על ביסוס ודאי של תקפות הצורה. הדלק הוא שאלת השאלות.

זוית ימנית של קרוס המודעות, עמדת סמיכות קרוס של ספק

ראש-אל- מיטרה

קו 5 הצהרה חיובית Affirmation

מרומם: הסמכות והמטרה הכנה לרדוף אחר אותם הערכים בהתחלה החדשה שקודם לכן אפשרו להתעלות מעל הישן. ההבנה כי ספקות הם הכרחיים ויש להם ערך.

מורד: הנטייה בניצחון לתת מס שפתיים לערכים כאלה, שבמנהיגות כזאת יצטמצמו לטקסים ריקים בלבד. פקפוק בתהליך העצמי למרות ההבנה.

רבעון החניכה, ראלם של אלציון

נושא: מטרה מתגשמת דרך תודעה

נושא מיסטי: העד חוזר

 22 Gate  37 < Gate 63 > Gate 

שער זה הוא חלק מערוץ ההיגיון, עיצוב של רגיעה מנטלית מעורבת בספקות, המחבר את מרכז הראש (שער 63) עם מרכז האז’נה (שער 4). שער 63 הוא חלק מהמעגל ההבנה הקולקטיבי (היגיון) עם מילת המפתח “לחלוק”.

החשד או הספק של שער 63 הוא רק לחץ; זו המוכנות לשים לב למה שמרגיש לא בטוח ולפקפק בו עד שהוא נעשה מובן ואפשר להעריך אותו במונחים של ביטחוננו העתידי. ספק מתעורר כשאנו חשים חוסר עקביות או חולשה בתבניות הקיימות שמובילות את החיים קדימה. זה מרכיב חיוני בתהליך ההבנה/היגיון, וההיגיון הוא המכנה המשותף שזורם דרך כל צורות החיים ביקום ומקשר ביניהן. הספק של שער 63 יכול להיות מופנה החוצה לעולם, או מכוון פנימה, באופן לא מתאים, לחיינו ולבחירותינו. הספק שלנו הופך לתחושת דחיפות לעצב שאלה שמתייחסת למשהו שאינו ברור לנו. אם איננו מקבלים תשובה הגיונית ומעשית לשאלתנו, ממשיך להיווצר לחץ בצורה של חשד. ההתמקדות שלנו בעתיד, עם היכולת לראות תבניות שקיימות בהווה, פירושה שאם משהו נראה חלש ואינו עומד במבחן ההיגיון שלנו, או אם הוא אינו מבטיח את עתידה של החברה, אנחנו נדחה אותו לטובת תבנית אחרת. כאשר אנו חלק מקבוצה שעסוקה בתכנון לטווח רחוק, ההילה שלנו תתרום את דלק הלחץ הזה לניסוח תשובה לתהליך סיעור המוחות של חיזוי אפשרויות עתידיות. ללא שער 4 , לחץ מנטלי יכול לבוא לידי ביטוי בצורך שלנו לקבל תשובה לשאלות הבוערות של החיים.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design