שער 24 – החזרה //  קו 4 – הנזיר

אנו נכנסים לשער 24  קו 4 ב- 16:52  לפי שעון ישראל ב- 30 באפריל 2021                      

שער 24

החזרה

שער הרציונליזציה

ההשראה צריכה לקבל צורה רציונלית

התהליך הטבעי והספונטני של שינוי והתחדשות. רציונליזציה היא סיכון ומבחן לרוח. אין הוכחה או ניסיון קודם, רק הידיעה.

זווית ימנית של הצטלבות 4 הדרכים, 

עמדת סמיכות של קרוס הרציונליזציה 

ראש-אל – יאנוס

קו 4 –  הנזיר The Hermit
שינוי שיכול לקרות רק בבידוד

מרומם:  המשמעת וההתמקדות שמבטיחות התחדשות. לבד מעשיר את הפוטנציאל לחשיבה רציונלית.

מורד: הנטייה בבידוד לחיות בעולם של פנטזיה. לבד מעודד את הפוטנציאל של אשליה.

רבעון החניכה, ראלם של אלציון

נושא: מטרה מתגשמת דרך תודעה

נושא מיסטי: העד חוזר

02 Gate 27 < Gate 24 > Gate 

שער זה הוא חלק מערוץ המודעות, עיצוב של חושב, שמחבר את מרכז האז'נה (שער 24) למרכז הראש (שער 61). שער 24 הוא חלק מהמעגל האינדיבידואלי (ידיעה) עם מילת המפתח "העצמה".

תפקידו של שער 24 לקחת את ההשראה הייחודית של שער 61 ולהפוך אותה למושג רציונלי שבסופו של דבר אפשר להעבירו לאחרים. הוא חוזר לאותה טריטוריה שוב ושוב, חושב מחדש על רעיון שנחשב מעורר השראה, חוזר עליו עד שהוא יכול ללבוש צורה. המיינד שלנו אינו יכול לפעול על ההשראה, או להוכיח אותה באופן לוגי או דרך חוויות העבר. מדובר בתהליך טבעי וספונטני של טרנספורמציה, התחדשות מנטלית וידיעה ייחודית. ברגע אחד הידיעה אינה קיימת, וברגע שאחריו כן. כדי להשתמש במיינד האינדיבידואלי שלנו לתועלתנו הגדולה ביותר, עלינו לתת לעצמנו זמן לחזור ולהפוך בדברים. תהליך זה יכול לכלול התבוננות במשהו או האזנה לו שוב ושוב. אם ניתן למיינד שלנו להשתנות באופן אורגני, בלי לנסות לשלוט עליו, הפתרון יופיע לעתים קרובות מעצמו. אנחנו נשמע אותו ברגע של דממה, כמו ה-אהה שקופץ לראשינו באמצע הלילה.

שער 24 הוא פחד מפני אי-ידיעה, שהיא הלחץ המנטלי שלעולם לא נדע בביטחון או שלא נוכל להסביר את הידיעה שלנו. אם ננסה לקבל החלטות דרך המיינד, נעורר את החרדה הזאת. בלי שער 61 אנחנו בלחץ לקבל החלטות מנטליות של הנוטסלף כדי לחפש את המסתורין מעורר ההשראה הבא שאנו רוצים לפתור.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design