שער 42 – הגדלה //  קו 3 – ניסוי וטעייה

אנו נכנסים לשער 42  קו  3   ב- 10:43  לפי שעון ישראל ב- 12 באפריל 2021                      

שער 42

הגדלה 

שער הצמיחה

'הגביע הקדוש' הוא החוויה

ההתרחבות של המשאבים הממקסמים את ההתפתחות לפוטנציאל המלא שלה. השלמת המחזור היא לב הצמיחה.

זוית ימנית  של קרוס המאיה 

ראש אל יאנוס

קו 3  ניסוי וטעייה Trial and Error
בזמנים של התרחבות /הגדלה, טעויות הן חלק טבעי מהתהליך

מרומם: האנרגיה להפוך טעויות ליתרונות וההתעקשות על כך. הכוח לקבל טעויות כחלק מהגדילה.

מורד: מצב רוח שבעקבות טעות עלול להיכנע להרהור ולזהירות מיותרת. טעויות נותנות כוח למצבי רוח ולזהירות.

 

 

רבעון החניכה, ראלם של אלציון

נושא: מטרה מתגשמת דרך תודעה

נושא מיסטי: העד חוזר

03 Gate  51 < Gate 42 > Gate 

השער הזה הוא חלק מערוץ ההבשלה, עיצוב של התפתחות מאוזנת, המחבר את מרכז הסקרל (שער 42) עם מרכז השורש (שער 53). שער 42 הוא חלק מהמעגל הקולקטיבי הרגשי (אבסטרקטי) עם מילת המפתח "שיתוף".

שער 42 הוא העקשנות להישאר עם המחזור כדי למקסם את הפוטנציאל הטבעי שלו. התהליך המעגלי האבסטרקטי מחולל גדילה והתפתחות מאוזנת על ידי שימוש בחוויות האנושיות הקולקטיביות כדי ליצור יסוד להתקדמות עתידית. כל מחזור שאליו נכנסים נבנה על השיעורים שנלמדו מקודמו. כאשר מחזור מסיים את מסלולו אנו נחליט מה דרוש כדי להביא אותו לסיום. לפני שאנו יכולים להתחיל מחזור חדש המחזור הקודם צריך להגיע לסיומו הטבעי, או מה שיישאר בלתי גמור או לא מושלם יצטרך לעלות שוב במחזור הבא. זה נכון במיוחד במערכות יחסים בהן אנו מרגישים תקועים או נבלמים על ידי תבניות התנהגות לא פתורות שיכולות להגיע עד הילדות שלנו. אנו ממוקדים על מה שדרוש אנרגטית להשלים את המחזור או התהליך, והתחלות חלשות או לא מספיק נתמכות יגרמו לנו להרגיש לא בנוח ועצבניים.

חשוב שמה שאנו מתחייבים אליו הוא נכון לנו, מאחר וקשה לנו מאוד לחלץ את עצמנו ממשהו ברגע שהתחייבנו אליו כמו למשל נישואין אומללים. בכך שנחכה עד שאנו מרגישים בנוח להתחייב באנרגיה שלנו, באמצעות האסטרטגיה והסמכות שלנו, אנו ממקסמים את 'פוטנציאל הסיפוק' שלנו. ללא שער 53 שמספק את אתחול הניצוץ, אנו עלולים למצוא שחסר לנו כוח ההתמדה להשלים את התהליך, או שאנו מרגישים מתוסכלים כשאנו מנסים להתחיל דברים שלא באמת מאתחלים.

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design