שער 08- החזקה יחד //  קו 6- שיתוף

נכנסנו לשער 8  קו 6  ב- 02:21  לפי שעון ישראל ב- 20 במאי 2021                      

שער 08

החזקה יחד

שער התרומה

      להוביל על ידי דוגמה אישית

 

הערך הבסיסי שמתממש במאמציו של היחיד לתרום למטרות הקבוצתיות. באמצעות דוגמה תרומתו של היחיד נטמעת בקולקטיב.

זוית ימנית של הצטלבות ההדבקה 2 

ראש-אל – מאיה

קו 6  שיתוף Communion  
הוודאות שצומחת מהרמוניה.


מרומם: 
המודעות לתבניות שמבטיחה תזמון מדויק. הכישרון המבורך לדעת מתי לתרום באופן יצירתי.


מורד:   ספק שעלול להביא לידי חרטה אפילו בנסיבות האידיאליות ביותר. חוסר ביטחון בתזמון וחרטה על אף הנסיבות. 

 

רבעון החניכה, ראלם של אלציון

נושא: מטרה מתגשמת דרך תודעה

נושא מיסטי: העד חוזר

 20  Gate 23 < Gate 08 > Gate 

שער זה הוא חלק מערוץ ההשראה, המודל היצירתי לחיקוי, המחבר את מרכז הגרון (שער 8) למרכז ה-G (שער1). שער 8 הוא חלק ממעגל האינדיבידואל (ידיעה) עם מילת המפתח “העצמה”.

שער 8 אומר:  “אני יודע שאני יכול לתרום, או לא”.  תרומתנו תתבטא באמצעות הצגה ציבורית של סגנון החיים האישי שלנו, הכיוון או היצירות שלנו; או באמצעות העצמה ועידוד פומבי של אחרים. אלה שנושאים את השער הזה נמשכים למה שחדש ומחדש, וימצאו את עצמם מושכים לזה את תשומת לבם של אחרים כגון בעל גלריה או סוכן אמנות. ברגע שקיבלנו את תשומת הלב של האנשים, כל מה שביכולתנו לעשות זה לשמש דוגמה. אם אחרים ירצו לעקוב אחרינו, הם יעשו זאת. כך אנחנו משפיעים בשקט על הקולקטיב ועם הזמן מזיזים את המגמה השבטית. אם לא יתקבלו החידושים האינדיבידואליים בציבור ולא ייטמעו בדרך זו או אחרת בקולקטיב ובשבט – הם לא יחזיקו מעמד.

הדרך להכיר במה שייחודי ובר שינוי ולהראות אותו, עלולה להיות בודדה, שכן בשלב הראשון צריך שמישהו יכיר בנו ואז יזמין אותנו להציג בציבור ולהעביר הלאה את מה שאנחנו כבר יודעים שבעתיד יהיה לו ערך.  בלי ההזמנה, תשומת הלב של החברה תהיה שלילית. אם היצירתיות של שער 1 שמשמעותה ביטוי עצמי לא מוגדרת במפה שלנו, נחפש את האיכויות הרוחניות שלה; עם זאת, תפקידנו העיקרי איננו כשל האמן, אלא כשל הסוכן, שמקדם חזון חדשני של אמנים אחרים. 

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design