שער 59 – פיזור // קו 3 – פתיחות

אנו נכנסים לשער 59 קו 3 ב- 02:23   לפי שעון ישראל, 25 באוגוסט, 2021                      

שער   59

פיזור

שער המיניות

חיבור ואינטימיות מעבר למילים

 

היכולת לשבור מחסומים כדי להשיג איחוד.  האנרגיה הפוטנציאלית לקשרים עמוקים ופוריים עם האחר שתוצאותיהם חיים שיוצרים איחוד.

 

זוית ימנית של הפניקס הישן 3 ,  עמדת סמיכות של הצטלבות האסטרטגיה

ראש-אל  – ת'ות'  THOTH

קו 3 פתיחות   Openness

מרומם:  שבתאי מרומם,  המקום שבו החיפוש אחר זהות וביטחון יכול להסתיים רק דרך השלת המחסומים במטרה להגדיר את עצמך דרך איחוד. המקום שבו אדם מועצם באמצעות איחוד ואינטימיות עם אחרים.

מורד: המקום שבו הפתיחות נהפכת להפקרות ולבעיות הנלוות לה. המקום שהדחף להעצמה באמצעות איחוד ואינטימיות עלול להביא לידי מתירנות.

רבע הדואליות, ממלכת יופיטר
הנושא:  המטרה מושגת באמצעות חיבור
נושא מיסטי:  מידה כנגד מידה

40  Gate 29< Gate 59> Gate 

השער הוא חלק מערוץ הזיווג, עיצוב שמתמקד ברבייה, המחבר את מרכז הסאקרל (שער 59) עם מרכז הסולר פלקסוס (שער 6).  שער 59 הוא חלק ממעגל השבט (ההגנה) עם מילת המפתח של תמיכה.

שער 59 יוצר את האסטרטגיות הגנטיות לקשרים מיניים וליצירת חיים חדשים.  בהיותו ידוע גם כ"שובר ההילות", הוא מגדיר את הדרכים שבהן אנחנו חודרים או פורצים דרך מחסומים לאינטימיות כדי ליצור צאצאים או להיכנס להרפתקה עסקית יצירתית עם מישהו. מערכות יחסים והתקשרויות חשובות לנו, ושורה 6 של שער 59 מתארות את הדרכים שבהן האנושות מתייחסת להתקשרות. אלה אסטרטגיות גנטיות, וכל תפקיד מתמקד באופן ייחודי בבחירת בן הזוג הטוב ביותר כדי ליצור את הצאצא שיוכל להתקיים.

בנושא זה הבחירה היחידה האמיתית שיש לנו היא להיכנס למערכת יחסים אינטימית באמצעות האסטרטגיה והסמכות שלנו כדי שנתקשר עם בן הזוג המתאים. אינטימיות שבטית היא חמה ומורגשת באופן עמוק; זו אינטימיות מעבר למילים, שהרגישות שלנו לאחר מוגברת בה דרך מגע, טעם וריח. ואולם אם לא נשים לב לסמכות שלנו, האינטימיות יכולה להביא כל דבר החל בבלבול וקונפליקט וכלה באיחודים לא פרודוקטיביים.

“הנוף היומי” DAILY VIEW – המתפרסם על ידי IHDS – מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design