שער 43 –  פריצת דרך  // קו 5 – התקדמות

 אנו נכנסים לשער 43  קו 5  ב-  21:00  לפי שעון ישראל, 14 בנובמבר, 2021                      

שער  43

פריצת דרך

 

שער התובנה

להקשיב לקול הפנימי שלך

כדי לשמר את ההישג יש לקיים סדר חדש והוגן. ביטוי ושינוי של האמת הפנימית לפרספקטיבה ייחודית.

 

זווית שמאלית של הצטלבות הקדשה 2

ראש-אל  האדס

קו 5 התקדמות Progression

מרומם: ההסתגלות שלב אחר שלב למערכות יחסים שמעכבות את פריצת הדרך, באמצעות פעולות מעשיות שלא יסכנו את ההצלחה בסופו של דבר. הכישרון לדעת מתי אפשר לחלוק ביעילות תובנה ייחודית עם אחרים.

מורד:   הנטייה להתרכז בהרמוניזציה של מערכות יחסים, שנוטה לחזק את מעמדם של כוחות מגבילים במקום להועיל לפריצת דרך. הסתמכות יתר על קבלה של אחרים שהופכת הרמוניה להתניה של ביטוי אינדיבידואלי.

רבע המוטציה, ממלכת וישנו
הנושא:  המטרה מושגת דרך שינוי
נושא מיסטי:  קבלת המוות 

14 Gate  01 < Gate  43 > Gate 

שער זה הוא חלק מערוץ ההבניה, עיצוב של אינדיבידואליות (בין גאון לתמהוני), מחבר את מרכז האז'נה (שער 43) למרכז הגרון (שער 23). שער 43 הוא חלק מהמעגל האינדיבידואל (ידיעה) עם מילת המפתח "העצמה".

שער 43 הוא השער של האוזן הפנימית ורק מקשיב לקולו הפנימי הייחודי. הוא יכול להפוך בספונטניות ידיעה פנימית הגיונית לתובנה אינדיבידואלית ולפרספקטיבה חדה. עם זה הידיעה שלנו אינה מגובה על ידי עובדות, ויכול להיות שיידרש אומץ כדי לעמוד מאחורי תובנות שנראות מוזרות ומחוץ לנורמות הכלליות או השבטיות, ולהסביר אותן. כשהתזמון נכון, אנחנו יכולים לעצב מבחינה מנטלית מודעות ייחודית ומוטטיבית לצורתה הסופית. כשהתובנות שלנו מומשגות במלואן, יש להזמין אותן כדי שהשינוי הפוטנציאלי, האפשרות של פרספקטיבה חדשה, יובאו לעולם. אין דבר שקשה לנו יותר מלהקשיב לאחרים ולשמוע אותם באמת. זו לא אשמתנו, זו גם לא בעיה שיש לפתור; זו פשוט הגנה גנטית מהשפעה מופרזת. שער 43 נושא את הפחד מדחייה.

ללא שער 23, אנו יכולים לתהות איך לתקשר בבהירות את התובנות פורצות הדרך שלנו. חרדה מנטלית קיימת כשאנו חוששים שהרעיונות שלנו מוזרים ושאם לא נוכל להסביר אותם, נהיה פגיעים לאפשרות של דחייה.

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW – המתפרסם על ידי IHDS – מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design