שער 19 –  גישה // קו 3 – מסירות
 נכנסים לשער 19 קו 3 ב- 12:51 לפי שעון ישראל, 29 בינואר, 2022

שער 19

גישה

שער הרצון

טעינת צרכים חברתיים

זה שהכול קשור בהכול נראה ובא לידי ביטוי דרך פעולה בהתאם לגישה. הדלק לתהליך הרגישות. המקור שמניע את כל המהפכות.

זווית ימנית של הצטלבות ארבע הדרכים 4 

ראש-אל- שומרי הגלגל

קו  3 מסירות Dedication
 היענות לגישה יכולה להתקיים רק דרך דריכות.

מרומם: הקלות הטבעית שקשר מתוחזק בה. הרגישות והקלות שמה שמטעין אותן זה קבלה על ידי אחרים.

מורד: הנטייה למצבי רוח שעלולה להביא לידיי רשלנות. הצורך להיות נדרש שמה שמפריע לו זו רגישות ייתר

רבע המוטציה, ממלכת וישנו
הנושא:  המטרה מושגת דרך שינוי
נושא מיסטי:  קבלת המוות 

13 Gate 41 < Gate 19  > Gate

שער זה הוא חלק מערוץ הסינתזה, עיצוב של רגישות, שמחבר את מרכז השורש (שער 19) למרכז מקלעת השמש (שער 49). שער 19 הוא חלק מהמעגל השבטי (האגו) עם מילת המפתח "תמיכה".

שער 19 מטעין שתי סמכויות או הרשאות (מנדטים): הצורך לקבל גישה למשאבים בסיסיים כמו מזון וקורת גג, והצורך ברוחניות. הרשאות אלה עוצבו כדי לתקשר עם אחרים בדרכים מסוימות. כשלכולם יש מספיק אוכל, מקום לגור בו ואל לסגוד לו, אנו חווים את החיים כקהילה אחת בריאה, תומכים זה בזה ותורמים את תרומתנו הייחודית לכלל. כאשר בשבט שלנו יש צורך או הזדקקות או אי-שוויון גדול, התמיכה החברתית מתפרקת ושום דבר לא עובד. אנחנו כאן כדי להיות דרוכים ורגישים להבין אילו משאבים חסרים למשפחה שלנו, לקהילה שלנו ובסופו של דבר לקהילה הגלובלית. אנו מעלים את המודעות של אחרים למשאבים הדרושים לכולם כדי לשרוד, וכן כדי שיפרחו ויגשימו את הפוטנציאל האישי או החברתי שלהם. הדרך שאנו נוהגים תלויה בשורות המסוימות המוגדרות בעיצוב שלנו, אבל התהליך דורש בדרך כלל פיתוי או התמקחות עם האנשים או עם המוסדות שחולקים איתנו את העקרונות שלנו ומחזיקים או שולטים במה שדרוש. אנחנו יודעים מה צריך, ומסתכלים אל שער 49 כדי לממש את הצרכים האלה. התוצאות של הפניית הלחץ של מרכז השורש פנימה נחוות כרגישות יתר, כהתמכרות לתחושה שצריכים אותי או כנזקקות אישית כגון "לאף אחד לא אכפת ממני? "מתי מישהו יענה לצרכים שלי?"

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW – המתפרסם על ידי IHDS – מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design