שער 16 –  התלהבות /  קו 5 – מצוברח

נכנסנו לשער  16   קו 5  ב – 01:41  לפי שעון ישראל,  31 במאי 2022                      

שער 16

התלהבות 

שער הכישרונות
הכישרון לחיות את החיים כאמנות

האמנות הגדולה של העשרת החיים על ידי ניתוב הרמוני של אנרגיה. ניסיון  למצוא את הביטוי המושלם של הכישרון.

זווית שמאלית של הצטלבות ההזדהות

ראש אל – לאקשמי

 קו 5 – מצוברח  GRINCH
הכוח להימנע מהתלהבות

מרומם:   הסירוב לחלוק התלהבות כדי לא להשתנות.  כמו ב"מזמור חג המולד" של דיקנס השינוי שיקרה בסוף יוביל להתלהבות גדולה ונמשכת יותר.  העדר ביטחון בביטוי הכישרונות שצריך עידוד מאחרים.

מורד:   הרגש המסולף שלחלוק התלהבות מחבל בהתפתחות האישית. למה שאשמח אם …..  וכו'. העדר בטחון בערך של לעודד אחרים. 

רבע התרבות, ממלכת דובהה
הנושא:  המטרה מושגת באמצעות הצורה 
נושא מיסטי:  מרחם לחדר 

35 Gate 20 < Gate 16 > Gate 

שער זה הוא חלק מערוץ אורך הגל, עיצוב של כישרון, המחבר את מרכז הגרון (שער 16) למרכז הספלין (שער 48).  שער 16 הוא חלק מהמעגל הקולקטיבי של הבנה עם מילת המפתח "שיתוף".

בעזרת שער 16 אנחנו בסופו של דבר מטביעים את חותמנו בעולם כמבקר נלהב, כמבצע מוכשר, או דרך הכישרון שלנו וההתלהבות לחיים. עם זאת, איננו מתחילים את החיים בדרך זו. אנו צריכים להזדהות עם הכישור או עם הכישרונות, להקדיש את עצמנו לחזרה על התבנית ולהתמקד בתרגול עד שנגיע לנקודת מיומנות שהיא מעבר לעצם הכישרון ונעשית אמנות.  העולם מחכה לרגע הזה כשהרקדן נעשה הריקוד או כשהחיים של מישהו נעשים יצירת המופת של עצמו. אנו מחפשים את הדרך המושלמת לבטא את המיומנות שלנו.  עם זאת, בלי שער 48 אנו עלולים לבקר את עצמנו ולהרגיש שאין לנו עומק מספיק.

אנחנו גם מחפשים מקור לתמיכה חומרית שיאפשר לנו להתמקד בשכלול הכישרון שלנו, בתאוריה שלנו, בפתרון שלנו, כדי שנוכל להעמיד אותו לרשות העולם. אנו מחפשים אנשים עם שער 48 שיביאו את העומק והממד שלהם אל הכישרון שלנו, וכדי שיכוונו נכון, יתקנו ויעודדו את התרגול הממושמע שלנו.

“הנוף היומי” DAILY VIEW – המתפרסם על ידי IHDS – מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design