שער 15- ענווה//  קו 1- חובה

אנו נכנסים לשער 15  קו 1   ב-  16:13  לפי שעון ישראל ב- 19 ביוני 2022                      

שער 15

ענווה

שער הקיצוניות

אהבת האנושות

איכות ההתנהגות שמביעה את שיווי המשקל בין קיצוניויות. הקיצוניויות האפשריות מתבטאות בקצב החיים. זה שער ההילה.

זוית ימנית של הצטלבות מיכל האהבה 2

ראש-אל – לקשמי

 

קו 1 – חובה  Duity
היכולת להתמודד עם כל אתגר ללא ציפיות.

מרומם:  מערכות יחסים הרמוניות התומכות בביצוע של משימה כלשהי. היכולת של העצמי להתמודד עם כל אתגר בעזרת קיצוניות ומערכות יחסים הרמוניות.

מורד: : ניכור שנגרם עקב תביעות מוגזמות. היכולת של העצמי להרחיק אחרים על ידי קיצוניות. 

 

 

רבע התרבות, ממלכת דובהה
הנושא:  המטרה מושגת באמצעות הצורה 
נושא מיסטי:  מרחם לחדר 

52 Gate 12 < Gate 15 > Gate 

השער הוא חלק מערוץ הקצב. עיצוב של להיות בזרימה, המחבר את מרכז ה-G (שער 15) למרכז הסקרל (שער 5). שער 15 הוא חלק של המעגל הקולקטיבי של הבנה (לוגיקה) עם מילת המפתח "שיתוף". 

שער 15 הוא אהבת האנושות. יש לו את היכולת לקבל את כל הטווח הרחב של ההתנהגות האנושית ולמצוא לו מקום בחברה. החוסר בתבנית קבועה מבטיח שכל אחד מאיתנו יכול לתרום למגוון האופנים שבהם האהבה מתקיימת בעולם. אהבה בשער 15 אינה עוסקת באיך אנחנו מתקשרים עם אחרים, אלא יותר באיך אנחנו משליכים אהבה טרנספרסונלית למגוון האנושי, אל תוך העולם. אהבה זו מתחילה באהבת הקיצוניות של הקצב שלנו; למשל לישון עשר שעות בלילה אחד ושעתיים בלילה שלאחר מכן. אלה שנושאים את השער הזה מסוגלים לקבל ללא שיפוט קיצוניות של אחרים, וכך מכניסים שונות אל תוך זרם החיים. המגנטיות של ההילה של אנשים אלה מוגברת, ומושכת אליהם אנשים והכרה שלנו במגוון.  

 

כאשר הסמכות שלנו היא שמדריכה אותנו, שער 15 מגביר את פוטנציאל ההשפעה שלנו על איך קצב קיצוני או תבניות קיצוניות נעשות "צנועות", מתאזנות ונטמעות בקולקטיב.  על ידי הבנה וקבלה של השונות והקצבים המנוגדים, שהם חלק מהאנושות, אנו מאמצים לגמרי ומקדמים למען כולנו את המשמעות של להיות אנושיים. ללא המשמעת והקצב הקבוע של שער 5, אנו עשויים למצוא שבשל הקצבים המשתנים שלנו אנו מאבדים את המיקוד הנחוץ לנו כדי להשיג מיומנות בתחומים מסוימים של חיינו. 

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW  מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design