שער 35 –  התקדמות /  קו 5 – אלטרואיזם

נכנסים לשער  35   קו 5 ב – 22:33  לפי שעון ישראל,  5 ביוני 2022                      

שער 35

התקדמות 

שער השינוי 

הסוד הוא 'ללא ציפיות' 

בעיקרון קידמה לא יכולה להתקיים בתוך ריק ותלויה באינטראקציה. החיים הם מעגל מתמיד של חוויות שיש בהן התחלה, אמצע וסוף.

זווית שמאלית של הצטלבות ההפרדה

ראש אל – לאקשמי

קו 5 –  אלטרואיזם  ALTRUISM
הקרבת האישי לטובת התקדמות שיתופית.

מרומם:  עקרונות האינטראקציה וההרמוניה המובעים בהצלחה לטובת הכלל. תקשורת מתקדמת שיכולה להביא שינוי לטובת השלם.

מורד:  יופיטר בנסיגה, אף כי באופן כללי משתף פעולה ואלטרואיסטי, חרטה אישית שהתרחבות ואינטראקציה גדולה יותר הלכה לאיבוד.  תקשורת מתקדמת, אבל תמיד עם התחושה שהתקדמות אישית הוקרבה.  

 

רבע התרבות, ממלכת דובהה
הנושא:  המטרה מושגת באמצעות הצורה 
נושא מיסטי:  מרחם לחדר 

45 Gate 16 < Gate 35 > Gate 

את שער 35 מניעות סקרנות חסרת מנוח וציפיות גבוהות לבחון אופקים חדשים למען חדוות העשייה, אבל לא רק. הקול של שער 35 אומר: "אני מרגיש", ומה שהוא בדרך כלל מרגיש זה תשוקה לשינוי. זה הקול של החוויה הלא-אישית, זו שמבוססת על יחסים. מה שמדרבן אותנו איננו מודעות, אלא הרעב לרגש  עמוק  שהוא תוצאה של הגל הרגשי. כמו רעב, גם תשוקה וסקרנות אפשר לספק רק באופן זמני. אנחנו ממוקדים באיסוף חוויות כדי ללמוד מהן, יותר מאשר לחזור עליהן ולהתמחות בהן. מיומנות מתבטאת כחוכמה ובאה לידי ביטוי במתן עצות. 

הזיכרונות שלנו יכולים להיות מספקים יותר מהחוויה עצמה. הרצון שלנו לחוויות חדשות, והצורך לראות מה או מי נמצא מעבר ההר, יכול לשמור אותנו בריאים ודרוכים. כאשר אנחנו נכנסים נכון לתוך החוויה, למען עצמה, ונשארים מתבוננים אובייקטיביים, לשיתוף הבהיר שלנו יש את הפוטנציאל לשנות את האנושות. לעתים קרובות מחפשי החוויות אינם מפנים זמן כדי לשקול את ההשלכות של פעולותיהם, ובלי שער 36 אנחנו נוטים לחפש חיפזון רגשי בתקווה להימלט מהכאב של השעמום כשאין חוויה חדשה שאפשר לצלול לתוכה.

 

“הנוף היומי” DAILY VIEW – המתפרסם על ידי IHDS – מייצג את ההשפעה שיש לשמש (70% מפעולת  הנוטרינוס) על האנושות, כשהיא נעה דרך השערים והשורות של המנדלה. טרנזיטים הם פוטנציאל שאפשר לראות באחרים ובעולם מסביב, וכן, אם נכון לך, כשאתה עוקב אחר האסטרטגיה והסמכות האינדיבידואליים שלך, זה יכול להיות גם חלק מהחוויה האישית שלך.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו לספר:  The Definitive Book of Human Design