דפנה כהן-מינץ

052-8749507

אודות

את מרבית חיי חייתי בעשייה מתמדת: משפחה, ילדים, קריירה, נכדים, שינוי קריירה, בקיצור – ריצה אין סופית אחרי החיים.
לקראת יציאה אפשרית לפנסיה, הבנתי שאני רוצה שינוי. שינוי מהותי.  הבנתי שבחיים יש יותר מאשר מרוץ מטורף.

איך אומר הפתגם היפני?  "כאשר התלמיד מוכן המורה מגיע".

וכך הגעתי בצרוף מקרים לקורס האווטר® ששינה את חיי. זה היה בשבוע של נפילת התאומים,  ספטמבר 2001.  אווטר זו טכניקה מדהימה לניהול התודעה המבוססת על העיקרון שהאמונות שלנו יוצרות את המציאות שלנו.  זו התוכנה של המיינד שלנו.

עשר שנים מאוחר יותר נפגשתי במקרה (הדברים תמיד קורים במקרה), בשיטה שהוגדרה בצורה ציורית כ"חומרה" שלנו. המיבנה האנרגטי שלי. אמרתי לעצמי: אם יש תוכנה, צריכה להיות גם חומרה. מתוך סקרנות הלכתי לשמוע ו… נשביתי. 

למדתי את לימודי  העיצוב האנושי בבית הספר הבינלאומי להיומן דזיין –  IHDS   –    אני מדריכה מוסמכת לקורס "חייה את העיצוב שלך –  LYD"  ,  מאז 2017  אני אנליסטית מוסמכת  של היומן דזיין ועורכת קריאות אישיות,  ובשנת 2022  השלמתי את הרישיון ל-  BG5  –  כיועצת קריירה ועסקים מטעם IHDS. 

כיצד הכרות עם העיצוב האישי יכולה לסייע לך?  תוכל.י לדעת איך להתנהג נכון באופן אישי, באופן משפחתי ובאופן מקצועי, בצורה שנכונה לך באופן ייחודי. תוכל.י להבין מה הגורמים שמהווים מכשול לחיים זורמים, ללא התנגדויות וללא מאמץ.  

______________

העיצוב שלי  בהיומן דזיין הוא  פרוז'קטור מנטאלי.  1/3

projector

על פי עיצוב זה, אני אינדיבידואלית, תופשת ומבינה את המבנה של דברים, ויכולה להמשיג אותם יחד עם תובנות שניתן להעביר הלאה .  אני באופן טבעי מדריכה ומסבירה ויש לי הרבה מה להעניק לאחרים, אבל – אני צריכה להיות מוזמנת. כל יוזמה שבאה מצדי תגרום להתנגדות .  כשהבנתי את זה –  קרה שינוי משמעותי בחיי.

אני אוהבת להפגיש אנשים – גם כאלה שלא נפגשו עד כה עם המישור הרוחני – עם העקרונות והשפה של היומן דזיין ולעזור להם לעשות שינוי…
הקורס  "חייה את העיצוב שלך". הוא הקורס הבסיסי והיישומי ביותר שהשפעתו מיידית למי שמעוניין להתחיל בהתנסות. ואילו  BG5  מציג – על פי העיצוב הייחודי – איך נכון וכדאי להתנהל בקריירה ועסקים.  

אם אתם במקום שמחפש דיוק, הבנה, פתיחת אפשרויות חדשות והעיצוב האנושי שלכם מעניין אתכם -אני מזמינה אתכם לעיין בחומרים באתר, וליצור קשר כשיתאים לכם.

שלכם,  

דפנה

projector teachers

תפריט נגישות