אודות

את מרבית חיי חייתי בעשייה מתמדת: משפחה, ילדים, קריירה, נכדים, שינוי קריירה, בקיצור – ריצה אין סופית אחרי החיים.
לקראת יציאה אפשרית לפנסיה, הבנתי שאני רוצה שינוי. שינוי מהותי.  הבנתי שבחיים יש יותר מאשר מרוץ מטורף.

איך אומר הפתגם היפני?  "כאשר התלמיד מוכן המורה מגיע".

וכך הגעתי בצרוף מקרים לקורס האווטר® ששינה את חיי. זה היה בשבוע של נפילת התאומים,  ספטמבר 2001.  אווטר זו טכניקה מדהימה לניהול התודעה המבוססת על העיקרון שהאמונות שלנו יוצרות את המציאות שלנו.  זו התוכנה של המיינד שלנו.

עשר שנים מאוחר יותר נפגשתי במקרה (הדברים תמיד קורים במקרה), בשיטה שהוגדרה בצורה ציורית כ"חומרה" שלנו. המיבנה האנרגטי שלי. אמרתי לעצמי: אם יש תוכנה, צריכה להיות גם חומרה. מתוך סקרנות הלכתי לשמוע ו… נשביתי.

______________

העיצוב שלי  בהיומן דזיין הוא  פרוז'קטור מנטאלי.  1/3

projector

על פי עיצוב זה, אני אינדיבידואלית, תופשת ומבינה את המבנה של דברים, ויכולה להמשיג אותם יחד עם תובנות שניתן להעביר הלאה .  אני באופן טבעי מדריכה ומסבירה ויש לי הרבה מה להעניק לאחרים, אבל – אני צריכה להיות מוזמנת. כל יוזמה שבאה מצדי תגרום להתנגדות .  כשהבנתי את זה –  קרה שינוי משמעותי בחיי.

למדתי את לימודי היומן דזיין בבית הספר הבינלאומי להיומן דזיין –  IHDS   –  ואני כיום אנליסטית מוסמכת  ומדריכה מוסמכת להדריך את הקורס  LYD – "חייה את העיצוב שלך" (Living Your Design).

אני אוהבת להפגיש אנשים – גם כאלה שלא נפגשו עד כה עם המישור הרוחני – עם העקרונות והשפה של היומן דזיין ולעזור להם לעשות שינוי…
הקורס  "חייה את העיצוב שלך". הוא הקורס הבסיסי והיישומי ביותר שהשפעתו מיידית למי שמעוניין להתחיל בהתנסות.

אם אתם במקום שמחפש משהו מלהיב, ורוצים לבחון אפשרויות אחרות של החיים, והאתר הזה מדבר אליכם – צרו קשר.