שיטת העיצוב האנושי

היומן דזיין (העיצוב האנושי) היא שיטה יוצאת דופן שהוענקה לעולם בשנת 1987 על ידי רה אורו הו , שקיבל את הידע הזה וגיבש אותו למתכונת שניתנת להעברה.  BG-2-Def-Cent-on-black מערכת “העיצוב האנושי”  היא דרך המעצימה את הייחודיות שבנו, בניגוד להומוגניזציה שעל פיה אנו חיים כיום.  אנחנו שונים אחד מהשני. לכל אחד יש מפה אנרגטית שונה לגמרי מהאחר.  כאן אנו לומדים לחיות לפי טבענו האמיתי ולדעת בברור מה נכון לנו או לא נכון לנו, ואיך בריא לנו להתנהל בחיינו.

היומן דזיין היא סינתיזה הן של תורות עתיקות והן של מדעים מודרניים:

התורות העתיקות הן : אסטרולוגיה,  ה-אי צ’ינג הסיני , הצ’קרות ההודיות והקבלה היהודית. 450px-Planets2013-2המדעים המודרניים הם:  גנטיקה, ביוכימיה, פיזיקה קוונטית.

השילוב והסינתיזה של התורות עתיקות יחד עם המדעים המודרניים  יוצרים מבנה חדש הנקרא “בודיגרף”. זהו תרשים ויזואלי של הגוף האנושי המציג לנו את המערכת האנרגטית הייחודית לכל אחד ואחת מאתנו, וכיצד זורמת האנרגיה בגוף. המבנה האנרגטי שלנו הוא הבסיס לכל התנהלות הגוף והנפש האנושית. היומן דזיין משלב את מרכיבי האישיות כפי שהוטבעו ברגע הלידה, יחד עם המרכיבים הגנטיים של הגוף, שנוצרים שלושה חודשים לפני רגע הלידה. בפעם הראשונה ישנה מפה מדויקת וויזואלית של שילוב בין הגוף לבין הנפש.

למה עלינו לדעת את כל זה? האנושות מתחלקת לארבעה סוגי טיפוסים, ולכל טיפוס יש דרך נכונה לו להתנהל בעולם.  כאשר אנחנו נעשים מודעים כל אחד למבנה הייחודי המסוים לו,  ולומדים איך לחיות נכון את מה שמתאים לנו – החיים זורמים בנינוחות ובשמחה. אנחנו מקבלים את עצמנו, ומאפשרים גם לאחרים להיות מה שהם ללא שיפוטים. תארו לעצמכם עולם ללא שיפוטים….

אז איך זה פועל?

היומן דזיין אמריקה….